10 przykazań typera

O czym powinien pamiętać tak naprawdę każdy gracz firm bukmacherskich? Poniżej przedstawiamy dekalog typera. Zapoznaj się z tymi punktami i postaraj się je potem zastosować w praktyce.

Wybierz legalnego buka

W pierwszej kolejności musisz zdecydować się na legalnego buka. Bez tego nie zanotujesz żadnych plusów grania bukmacherki. Na szczęście obecnie takich firm hazardowych jest sporo. Co więcej, przybywa ich z roku na rok. Dzięki temu możesz grać zgodnie z prawem i legalnie pomnażać własne oszczędności.

Podaj prawdziwe dane w czasie rejestracji

W trakcie rejestrowania konta nie wymyślaj, że masz na przykład 20 lat (skoro w praktyce jeszcze nie jesteś pełnoletni itp.). Takie kłamstwa szybko wychodzą na jaw. Potem Twoje konto może być zbanowane, a środki skonfiskowane. Lepiej zatem poczekać kilka lat, a nie kombinować.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Zapoznaj się z warunkami promocji powitalnej

Wybieraj tylko polecane promocje powitalne. Nie skupiaj się wyłącznie na tym, co jest napisane w nagłówkach takich ofert. Dowiedz się, jakie są Twoje prawa oraz obowiązki związane z obrotem bonusem. Tak, byś miał pewność, że dana oferta jest istotnie warta uwagi.

Nie wpłacaj zbyt wielkich sum na samym początku

Nie przeznaczaj na grę zbyt wielkich sum. Jeśli jesteś początkujący, to warto na starcie zdobyć dużo wiedzy i doświadczenia. Nie możesz też grać za pieniądze, które są przeznaczone na przykład na rachunki itd.

Graj tylko jeden, dwa sporty

Sporo osób popełnia tutaj wiele błędów. Mianowicie, zaczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi, grają praktycznie wszystkie sporty, które są w ofercie firm bukmacherskich. A takich właśnie dyscyplin ogólnie nie brakuje. A chodzi o to, by wybrać jeden, maksymalnie dwa sporty i się na nich w 100% skoncentrować.

Unikaj taśm

Absolutnie nie wolno grać taśm składających się z kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu wydarzeń… Taka postawa do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi. Na 99,9% będziesz bowiem przegrywał takie kupony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie obstawiaj za 100% posiadanego kapitału

Jeśli wpłaciłeś na przykład 500 PLN, to nie możesz pod żadnym pozorem od razu grać za wszystko. Byłoby to skrajnie nieodpowiedzialne. Rekomenduje się, by obstawiać za około 2% posiadanego stanu konta. W tym przypadku jest to zatem 10 PLN. Nie są to może wielkie sumy, ale przynajmniej mocno ograniczasz szybkie wyzerowanie licznika. A minimalizacja strat jest bardzo istotna (przynajmniej na samym początku).

Nie graj pod wpływem emocji

Nie powinno się obstawiać pod wpływem emocji. Przegrałeś pechowo zakład? Nie możesz odgrywać się, ponieważ najprawdopodobniej znowu przegrasz. Jeśli gramy w emocjach, to często nie myślimy racjonalnie. To zaś przekłada się na kolejne porażki.

Warto posiadać plan na grę

Każdy typer musi mieć gameplan. Warto zatem zdecydować się na określoną strategię. Dla początkujących polecana jest na przykład płaska stawka. W tym przypadku chodzi o to, by typować każdy kolejny kupon za dokładnie tyle samo pieniędzy. Pamiętaj, by stawki oraz kursy były ze sobą skorelowane.

Nie zaniedbuj innych płaszczyzn swojego życia

Zakłady bukmacherskie nie mogą być dla Ciebie najważniejsze. Nie zaniedbuj rodziny oraz pracy.

5 / 5. Ocen: 1

PoprzedniJakie plusy niesie za sobą granie u bukmacherów?
NastępnyABC bukmacherki