Obecnie na polskim rynku działa aktywnie kilkanaście podmiotów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów sportowych na terenie Polski. O ile takie giganty jak STS, Totolotek czy Fortuna są od dawna znane nawet początkującym graczom o tyle firmy, które dopiero budują swoją markę w Polsce mają nieco trudniej choć przy dobrze przygotowanym pakietom promocyjnym nie stoją wcale na straconej pozycji.

bukmacher forbet bonusy dla nowych graczy
Forbet bonusy na start dla nowych graczy bukmahcera

Forbet bonus dla nowych graczy

Dobrym tego przykładem jest forBET, który nowych graczy kusi pakietem bonusów na start o łącznej wartości 1200 złotych! Pakiet powitalny w forBET złożony jest z trzech bonusów przyznawanych automatycznie za trzy pierwsze wpłaty według następującego schematu: bonus 100% od pierwszego depozytu (do kwoty 400 złotych), bonus 75% od drugiego depozytu (maksymalnie 400 złotych przy wpłacie 540 złotych), bonus 50% od trzeciego depozytu (maksymalnie 400 złotych za wpłatę 800 złotych). Łącznie w ramach promocji na start można zatem otrzymać 1200 złotych co jest jedną z ciekawszych opcji dostępnych aktualnie na rynku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aby odblokować bonus otrzymany po każdej z trzech wpłat należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po minimalnym kursie 2,00. Natomiast aby wypłacić otrzymany bonus należy z kolei obrócić go cztery razy grając kupony składające się z co najmniej trzech zdarzeń po kursie 1,30 lub wyższym każde.

Darmowe promocje i bonusy najlepsze w Forbet?

Trzeba w tym miejscu powiedzieć, że warunki obrotu bonusem w forBET są jednymi z najatrakcyjniejszych, najłatwiejszych do wykonania spośród wszystkich ofert powitalnych jakie znaleźć możemy w tej chwili w ofertach bukmacherów działających na polskim rynku. Nawet STS i Betclic nie mają tak korzystnych warunków obrotu bonusem jak Forbet. Polski bukmacher Forbet wie jak wykorzystać dobry bonus i zachęcić jego ofertą nowych graczy zakładów bukmacherskich w internecie.

Widać, że internetowy bukmacher forBET chce przyciągnąć do siebie nowych klientów oferując bardzo dobre warunki promocji i trzeba przyznać, że jest to świetna strategia bowiem wieści wśród graczy szybko się rozchodzą i dobrze przygotowany pakiet startowy to znakomita rekomendacja, która potrafi rozprzestrzeniać się w gronie znajomych lotem błyskawicy. Bukmacher stanął w tym przypadku na wysokości zadania i z biegiem czasu powinien zebrać tego owoce.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniTotolotek – bonus za polecenie znajomym
NastępnyFormy płatności u polskich bukmacherów internetowych
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.