ABC bukmacherki

Powstaje coraz więcej poradników bukmacherskich dotyczących efektywnego typowania w firmach hazardowych. Postanowiliśmy zebrać dla Ciebie kilka najczęściej pojawiających się rad. Jeśli chcesz skutecznie obstawiać w podmiotach hazardowych, to niewątpliwie warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami.

Nie typuj pod wpływem emocji

Zawsze powinno się obstawiać z tak zwaną „czystą głową”. A niektórzy o tym zapominają. Często przez to końcowe wyniki, np. w danym miesiącu, nie są takie, jakbyśmy tego finalnie oczekiwali. M.in. nie powinno się typować, jeśli w tym momencie masz jakieś kłopoty. Nie idzie Ci w pracy? Masz kłopoty z szefem? A może nie jesteś w stanie do końca dogadać się z Twoimi kolegami lub koleżankami? Przez to atmosfera robi się coraz bardziej gęsta? Są też osoby, które przede wszystkim mają problemy rodzinne. W takich sytuacjach nasze myśli krążą zupełnie gdzie indziej – to podstawowa rada w wielu poradnikach dla początkujących. Przez to nie jesteśmy w stanie skutecznie typować. Jeśli nie jesteś bowiem w pełni skoncentrowany na grze, to trudno liczyć na to, że będziesz wygrywał pieniądze, prawda? Jak masz zatem w danym momencie jakieś kłopoty, to postaraj się je najpierw rozwiązać. Dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej o skuteczne analizowanie dostępnej oferty i tym samym wygrywanie na zakładach bukmacherskich. Kiedy jeszcze nie powinno się typować? Jak np. jesteś chory lub bardzo zmęczony. Wówczas poziom Twojej koncentracji także nie będzie najwyższy. A to zaś przekłada się na gorszą selekcję i kiepskie typy…

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Nie graj po spożyciu alkoholu

Są osoby, które lubią sobie wypić piwko, a potem obstawiać. Już nie wspominając o bardziej procentowych napojach… Wtedy mamy co prawda lepsze samopoczucie. Tak przecież działa alkohol na nasz organizm. Po spożyciu napojów procentowych jesteśmy także zasadniczo bardziej odważni. Jeśli jednak chodzi o zakłady bukmacherskie, to do niczego dobrego to jednak nie prowadzi. Wszak np. chętniej gramy kupony, których na trzeźwo nigdy byśmy nie postawili. Często też dzieje się tak, że typujemy za spore sumy pieniędzy itd. Jeśli gramy pod wpływem alkoholu, to rzadko podejmujemy dobre decyzje. Efekty? Sam możesz się domyślić, czym się to kończy. Chodzi oczywiście o przegrane i coraz mniejszy stan konta. Aby wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, trzeba być m.in. skoncentrowanym na analizowanej ofercie. Nie osiągniesz takiego stanu, jeśli będziesz zaś typował po spożyciu napojów procentowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Taśmy nie są dobrym rozwiązaniem

To jedna z najważniejszych zasad. Każda osoba powinna ją zapamiętać. Warto zauważyć, że taśmy to specyficzne kupony. W końcu składają się one nawet z… kilkudziesięciu wydarzeń. W zdecydowanej większości przypadków taśmy okazują się przegrane. Oczywiście, sporo osób je gra, ponieważ marzą im się natychmiastowe, wysokie wygrane u bukmacherów online. Jeśli będziesz jednak tak podchodził do tej sprawy, to szybko stracisz zainwestowane środki. W końcu wystarczy tylko jedna pomyłka, by kupon okazał się przegrany. O wiele lepszym wyjściem jest zatem granie singli albo dubli (są to dwa zdarzenia na jednym kuponie).

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni10 przykazań typera
NastępnyJak rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem STS?