Czy warto zarejestrować konto w Fortunie, jednym z legalnie działających na polskim rynku bukmacherów? Jakie korzyści się z tym wiążą i czy trzeba od razu inwestować własne środki? Fortuna to jeden z bardziej znanych bukmacherów działających na polskim rynku głównie ze względu na fakt bycia sponsorem Legii Warszawa. Jednak w kwestii oferowanych promocji, zarówno tych dla nowych jak i obecnych klientów również nie ma się czego wstydzić.

bonusy w zakładach Fortuna
Zakłady bukmacherskie Fortuna – darmowe promocje i bonusy

Bukmacher Fortuna bonus bez depozytu

Na uwagę zasługuje szczególnie promocja 20 zł bez depozytu dla nowych klientów umożliwiająca tym samym niejako wypróbowanie bukmachera bez potrzeby wpłacania własnych środków.

Co zrobić żeby taki bonus otrzymać? Wystarczy być nowym klientem i jako nowy klient zarejestrować konto na stronie internetowej bukmachera www.efortuna.pl. Dzięki temu bez konieczności własnego depozytu, a więc jako premia za samą rejestrację otrzymamy od niego 2800 punktów FPK, które można wymienić na równowartość 20 złotych w gotówce a te już bez problemu można stawiać na dowolne zakłady znajdujące się w ofercie Fortuny.

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Punkty FKP w Fortunie – Co to jest?

FKP w Fortunie to punkty wymienne na gotówkę to jeden ze sposobów premiowania lojalnych graczy w Zakładach bukmacherskich Fortuna. Punkty FKP otrzymać można za rejestrację, oraz zbierać za aktywność na stronie, czyli głównie za grę i korzystanie z usług Fortuny. Im więcej punktów lojalnościowych uzbieramy tym większa będzie kwota na jaką można je wymienić.

W przypadku rejestracji zebrane punkty pozwalają przekonwertować je na równowartość 20 złotych bez konieczności wykonywania innych działań. Czy jest to oferta godna polecenia? Na pewno tak. Premię bez depozytu otrzymujemy bez żadnych warunków i jest ona jedynie jedną z wielu jakie można zdobyć rejestrując się w efortuna.

Jeśli zdecydujemy się dokonać depozytu czekają na nas również inne promocje takie jak zakład bez ryzyka czy bonus w wysokości do 1000 złotych, z których również warto skorzystać.

0 / 5. Ocen: 0

NastępnyPoradnik początkującego typera
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.