Legalny bukmacher Betclic zaliczany jest do grona najpopularniejszych polskich zakładów bukmacherskich. Betclic to marka, która należy do bardzo dużego konsorcjum hazardowego. Wcześniej funkcjonowała już w naszym kraju, jednak w 2017 roku doszło do znowelizowania przepisów ustawy antyhazardowej, które w sposób znaczący zaostrzyły możliwości funkcjonowania na rynku bukmacherskim takich firm. To spowodowało, że Betclic postanowił wycofać się z Polski. Wówczas jego domena znalazła się w rządowym rejestrze domen zakazanych. Na szczęście, spółka-matka Betclic, czyli BEM Operations Limited, zdecydowała się na to, aby powrócić na nasz rynek. W ostatnich dniach okazało się, że będzie to już bardzo niedługo. Wraz z dniem 26 września 2018 roku Betclic stał się w pełni legalnym bukmacherem w Polsce z racji otrzymania zezwolenia od Ministerstwa Finansów. W poniższym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji dotyczący zakładów bukmacherskich Betclic – jego oferty, mocnych i słabych stron i wiele innych niezwykle cennych informacji.

betclic najlepszy bukmacher
Legalny bukmacher Betclic to najlepsze w Polsce zakłady sportowe online?

Jaką ofertę ma dla graczy bukmacher Betclic?

Betclic jest bardzo popularnym europejskim bukmacherem online, który ma znaczącą pozycję. Nic dziwnego – serwis ten pojawił się już w 2005 roku, dzięki czemu zdążył już zdobyć uznanie u wielu doświadczonych graczy. W 2005 roku Francus Nicolas Beraud razem z jednym pomocnikiem utworzył firmę. Początkowo wkład własny wynosił 3 miliony euro. Bardzo szybko  zainwestowane pieniądze właścicielowi się zwróciły.

Trzy lata później sprzedał 75% udziałów swojego przedsiębiorstwa firmie Mangas Gaming za cenę 50 milionów euro. W chwili obecnej Betclic jest marką popularną także w Polsce. Firma ma swoje dwie siedziby. Jedna z nich zlokalizowana jest na Gibraltarze, druga zaś na Malcie. Czy popularność Betclic jest uzasadniona?

Bonusy powitalne w Betclic dla osób, które założyły konto

Betclic stosuje w tym przypadku podobne zasady jak większość firm bukmacherskich. Nowi użytkownicy mogą korzystać z wartościowych bonusów startowych oraz wielu innych interesujących promocji, które wynikają z posiadania konta u tego bukmachera. 

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejszy bonus powitalny nazywa się Cashback 550 złotych z kodem promocyjnym KOD550. Jest to główny bonus powitalny – polega on na tym, że pierwszy zakład możemy zawrzeć bez żadnego ryzyka na kwotę 550 złotych. Bardzo wielu pozostałych bukmacherów stosuje również ten typ promocji (cashback). Oznacza to, że gdy obstawimy pierwszy zakład w Betclic na sumę do 550 złotych, zaś kupon nie będzie wygrany, na nasze konto otrzymamy zwrot środków, które w dany zakład zdecydowaliśmy się zainwestować.

UWAGA: aktualny kod promocyjny bonus cashback to „KOD550„. Bonus można odebrać na stronie www.betclic.pl.

Warto wiedzieć, że ta promocja nie należy z pewnością do najatrakcyjniejszych na polskim rynku legalnych bukmacherów. Tak naprawdę jest to jedna z mniej atrakcyjnych promocji. Jeśli firma Betclic liczy na to, żeby pozyskać szerokie grono nowych graczy zakładów, powinna zainwestować w znacznie ciekawsze promocje, które będą miały dużo wyższą wartość. Pozostali bukmacherzy już się o tym przekonali i wprowadzili szereg interesujących zmian w swojej ofercie powitalnej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są pozostałe promocje u bukmachera Betclic?

Teraz przedstawimy pozostałe promocje, jakie oferuje swoim graczom firma bukmacherska Betclic. Należy zaznaczyć, że oferta promocyjna dla zarejestrowanych graczy jest znacznie lepsza niż bonus powitalny. Pierwsza z promocji to Lepsze Kursy – jedna z lepszych, które oferuje Betclic. Jest to oferta porównywalna do Superoferty oraz do Hitu Dnia, które oferuje swoim klientom bukmacher Fortuna.

Druga promocja to Multi + – niezwykle interesująca oferta, z której mogą przede wszystkim korzystać osoby obstawiające zakłady akumulacyjne. Jeśli skorzystamy z promocji Multi + i obstawimy taki zakład, nasza wygrany zwiększa się od 5% do nawet 100% wartości kuponu, który zdecydowaliśmy się zakupić. Zdarzenie na takich kuponach musi mieć wartość minimum 1,20.

5 / 5. Ocen: 5

PoprzedniLotto online – jak grać przez internet?
NastępnyObstawianie zakładów na e-sport w STS online
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.