Popularność zakładów bukmacherskich, jak również przewidywania i typowania różnorakich wydarzeń sportowych spowodowała mocno rozwijającą się ofertę usług zakładów i totalizatorów sportowych. Popularni i lubiani operatorzy starają się dorównać wszystkim wymaganiom i potrzebom klientów, wychodząc na wprost ich oczekiwaniom. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu graczy, można również zauważyć starania nowo rozwijających się firm, które chcą dorównać doświadczonym bukmacherom. Jednym z takich serwisów jest Betfan, a jego starania docenia wielu miłośników sportu. Jaką ofertę przedstawia operator? Jak oceniają go doświadczeni użytkownicy? Czym wyróżnia się bukmacher?

betfan online najlepszy bukmacher online w polsce
Polski bukmacher Betfan to najlepsze zakłady online w Polsce?

Betfan rejestracja szybka i bez dowodu

Betfan to serwis, który dołączył do grona polskich legalnych operatorów dopiero w roku 2018. Swoją oficjalną ofertę i stronę internetową www.betfan.pl udostępnił w kwietniu 2019 roku i od tej pory stara się dorównać usługom najbardziej znanych i lubianych totalizatorów. Jak na razie swoją działalność opiera o grę online i nie posiada żadnych punktów stacjonarnych. Poniżej znajduje się opis poszczególnych elementów, które tworzą całość serwisu. 

Proces zakładania konta osobistego jest krótki, szybki i mało skomplikowany. Bukmacher Betfan, jak większość doświadczonych operatorów, umożliwia graczom, założenie konta tymczasowego, które jest pierwszym etapem podczas rejestracji. Proces ten składa się z dwóch etapów, w których kolejno należy podać e-mail, hasło, imię i nazwisko i PESEL. Kolejno nowi użytkownicy mogą wprowadzić specjalny kod bonusowy, który upoważni do odebrania specjalnego pakietu powitalnego. Mając konto tymczasowe nie musimy wysyłać skanu dowodu osobistego, mamy na to kilka miesięcy.

Konto tymczasowe, w późniejszym czasie, należy przekształcić po weryfikacji w pełne konto dostępu, dzięki czemu gracz będzie miał możliwość wypłaty, jak również gromadzenia większej ilości środków. Aby stać się posiadaczem pełnego konta należy uzupełnić dane o numer rachunku bankowego, jak również potwierdzić tożsamość skanem dowodu osobistego. Autoryzacja trwa zaledwie kilka godzin, a użytkownik zaraz po niej może w pełni korzystać z proponowanych usług. 

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Strona internetowa bukmachera Betfan

Polski bukmacher Betfan stworzył bardzo przyjemną i przejrzystą stronę internetową utrzymaną w żółto zielonej kolorystyce. Lekka i świeża witryna zachęca użytkowników do poznawania i śledzenia proponowanej oferty. Kolorowe zakładki ułatwiają poruszanie się po stronie, jak również pozwalają na szybki wybór interesujących wydarzeń i usług. Operator, wyraźnie podkreślił i wyróżnił obecne promocje, uwidaczniając je w postaci dużego i dostrzegalnego banera. Strona jest uporządkowana i przyjemna dla oka. 

W Betfan pracują doświadczeni ludzie, którzy wiedzą jak przygotować serwis żeby podobał się klientom. Serwis działa imponująco, szybko, bez żadnych problemów na komputerze jak i na smartfonach. Inni legalni bukmacherzy na pewno mogą wziąć przykład i zrobić stronę internetową, która będzie tak dobrze działać jak w Betfan.

Aplikacja mobilna na smartfony od Betfan

Firma bukmacherska Betfan stara się również stworzyć ważny element działalności serwisu, jakim jest aplikacja mobilna na smartfony. Oprogramowanie to jest wielkim ułatwieniem korzystania z usług, jak również stwarza wiele dodatkowych możliwości graczom, którzy chcą obstawiać mecze przez telefon. Dla wielu użytkowników jest to warunek konieczny do współpracy z danym operatorem. Inni Polscy bukmacherzy jak STS czy Betclic dobrze o tym wiedzą i już od dawna posiadają aplikację do obstawiania meczów.

Niestety obecnie bukmacherowi nie udało się jeszcze utworzyć odpowiedniej apki, jednak korzystanie z serwisu poprzez urządzenia mobilne jest wygodne i nie stwarza żadnych problemów. Korzystając z usług, dzięki wgranej przeglądarce internetowej, daje możliwość przeglądania dostosowanej do ekranu, pełnowymiarowej witryny i oferty. Operator dokłada wszelkich starań, aby w przyszłości udostępnić graczom jak najlepiej przygotowaną i bezbłędną aplikację mobilną.

nowy bonus w betclic 550 pln za darmo
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Pakiet powitalny bukmachera Betfan

Każdy, nowy gracz, rejestrujący się na stronę bukmachera www.betfan.pl, ma możliwość wykorzystania, specjalnie przygotowanego pakietu powitalnego. Bonus ten należy odebrać zaraz po założeniu konta i wykorzystać zgodnie z ustalonym regulaminem. Kod promocyjny „BETONLINE” upoważnia użytkowników do zdobycia:

  • trzech bonusów od depozytu – do 1000 PLN za każdą z 3 pierwszych wpłat,
  • 100 PLN na zakład bez ryzyka,
  • wiele innych promocji tymczasowych, itp.

Wykorzystanie i wypłata wygranych środków pochodzących z pakietu powitalnego i innych bonusów i promocji określona jest pewnymi regułami i zasadami. Dotyczą one ilości obrotu pieniędzmi, jak również minimalnej wysokości kursów kuponów. 

Aktualny kod promocyjny na bonus bez ryzyka to: BETONLINE

Oferta zakładów online w Betfan

Oferta bukmachera Betfan jest dobrze rozbudowana, a operator daje możliwość korzystania z wielu ciekawych usług. Polski bukmacher daje do wyboru tworzenie zakładów spośród około 30 dyscyplin sportowych (piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, baseball, rugby, kolarstwo, tenis, pływanie, hokej, wiele innych), jak również obstawiania zakładów na żywo czy kuponów e-sport. To bardzo dobra oferta zakładów, nawet tacy bukmacherzy jak STS czy Betclic mogą czuć się zagrożeni.

Ponadto operator zadbał o dodatkowe usługi, którymi jest zawieranie zakładów z różnorakich wydarzeń rozrywkowych. Szeroko pojęta kultura i zdarzenia pozasportowe, o które zadał Betfan to m.in.:

– ekonomia,

– pogoda, 

– media,

– show – biznes,

– polityka,

– tematyka sportowa, itp. 

Oferta bukmachera Betfan online jest bardzo bogata, a każdy gracz znajdzie odpowiedni dział dla siebie, uwzględniając swoje zainteresowania, możliwości, pasje i wypracowana taktykę gry. 

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie kursy bukmacherskie w Betfan?

Ważnym elementem, który przyciągnie rzesze klientów, jest wysoka oferta kursowa. Ten istotny czynnik, powinien być na poziomie najwyżej ocenianych polskich bukmacherów, a przede wszystkim zadowalać graczy, którzy chcą obstawiać w zakładach sportowych. W ofercie Betfan można znaleźć kilka niezwykle opłacalnych propozycji, jednak bukmacher powinien dołożyć wszelkich starań by dorównać polskiej czołówce. Konkurencyjnymi dyscyplinami w porównaniu do polskiej elity są zakłady piłki nożnej i różnego rodzaju wydarzeń związanych z tym sportem.

Kursy bukmacherskie w Betfan są na średnim poziomie w porównaniu do czołowych bukmacherów online w Polsce, jednak nie to jest najważniejsze a promocja, która jest niezwykle popularna. Możliwość obstawiania bez podatku w Betfan cieszy się ogromną popularnością, opinie o Betfan poszybowały momentalnie i dla wielu graczy Betfan stał się najlepszym obecnie bukmacherem online w Polsce. Obstawianie bez podatku w Betfan jest opcją, która zminimalizowała stratę jaką ponoszą gracze przez podatek jaki należy odprowadzić grając w Polskich zakładach online. Teraz betfan „oddaje” różnicę podatku i obstawianie jest o wiele bardziej opłacalne.

Dostępne metody płatności

Betfan, jak na razie, oferuje niewiele metod płatności bukmacherskich. Są one jednak szybkie, popularne i nie sprawiają kłopotu. Depozyt można uiścić za pomocą:

– płatności kartą Visa, Mastercard,

– BLIKa,

– metody Przelewy24.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Istniejące metody wpłaty pozwalają na uzyskanie natychmiastowego przelewu. Wpłacone przez gracza pieniądze powinny pojawić się na koncie gracza po kilki sekundach od zatwierdzenia. 

Wypłaty uzależnione są od ogólnych warunków banku, w jakim posiada rachunek użytkownik i trwają zazwyczaj od kilkunastu minut do kilku godzin. 

Obsługa klienta i kontakt z Betfan

Operator zadbał o profesjonalną obsługę klienta, która bardzo szybko i sprawnie pomaga graczom. Gracze zakładów online w Betfan mają możliwość skorzystania z czatu na żywo, który aktywny jest w godzinach 9.00-23.00. Gracze mogą również skontaktować się z infolinią za pomocą poczty elektronicznej, oraz połączenia telefonicznego pod numerem: 22 125 50 50. 

Kontakt z Betfan jest bardzo sprawny bo włodarze tego bukmachera wiedzą, że gracze są bardzo niecierpliwi i nie lubią czekać na pomoc i odpowiedź ze strony zakładów bukmacherskich.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniWirtualne sporty w ofercie legalnych bukmacherów online
NastępnyJakie wydarzenia pozasportowe można typować?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.