Superbet to bukmacher, który przybył do nas prosto z Rumunii. O ile tam jest to jedna z czołowych firm na rynku, tak u nas zdecydowali się wystartować jedynie z punktami stacjonarnymi. Na stronie internetowej tego bukmachera możemy jedynie skonstruować kupon, ale jeśli będziemy chcieli go obstawić, musimy już udać się do punktu, w którym będziemy mogli wpłacić pieniądze. Nie jest to zbyt funkcjonalne i zauważyli to także właściciele spółki, więc w 2019 roku Superbet wystąpiło także o przyznanie licencji na możliwość organizowania zakładów w Internecie. Wydaje nam się, że nieco za późno, gdyż rynek jest już mocno nasycony, a wszystko wskazuje na to, że strona internetowa pozwalająca na obstawianie wystartuje dopiero w 2020 roku.

superbet opinie zawodowych typeróq
Jak obstawiać zakłady w Superbet Polska?

Jak obstawiać w Superbet Polska?

W celu obstawienia kuponu u bukmachera Superbet musimy po prostu udać się do dowolnego punktu i na miejscu złożyć kupon z zakładów dostępnych na wywieszonej w lokalu ofercie. Jest to dość uciążliwe, dlatego też zdecydowanie lepszym pomysłem może okazać się odwiedzenie strony internetowej i skorzystanie z generatora kuponów. Usługa ta polega na tym, że wybieramy interesujące nas mecze i dodajemy je do kuponu tak jak w przypadku innych bukmacherów. Wprowadzamy stawkę i klikamy przycisk „drukuj kupon”. Zostaje to odnotowane w systemie informatycznym. My musimy tylko spisać numer gotowego e-kuponu i udać się z nim do lokalu Superbetu. Tam podajemy numer pracownikowi i wpłacamy pieniądze. Wszystko to wygląda bardzo prosto, ale konieczność wyjścia z domu w brzydką pogodę, podczas gdy mamy możliwość skorzystania z kilkunastu internetowych bukmacherów nie jest zbyt zachęcająca. 

Oferta Superbet – opinie o ofercie

Superbet posiada w swojej ofercie wszystkie popularne dyscypliny sportowe, które możemy obstawiać. Ilość dostępnych zakładów jest duża, ale nawigacja po stronie jest dość uciążliwa, więc pozostaje tylko mieć nadzieję na to, że w najbliższej przyszłości otrzymamy stronę, która będzie nieco bardziej czytelna i prosta w obsłudze. Opinie o Superbet i jej stronie są negatywne, gdyż ludzie niezbyt orientują się w nieopisanych ikonkach. Mimo że z pozoru wszystko wydaje się oczywiste, to w rzeczywistości korzystanie z witryny tego bukmachera przypomina drogę przez mękę. Superbet powinien wziąć przykład z Betfan, który witrynę ma zrobioną wzorowo.

Bukmacher za granicą oferuje także możliwość korzystania z kasyn i loterii. Niestety, my w Polsce nie otrzymamy równie atrakcyjnej oferty, ze względu na to, że ustawa hazardowa na to nie zezwala. Możemy więc liczyć tylko na możliwość obstawiania zakładów sportowych, live, sportów wirtualnych i ewentualnie kulturalno-politycznych. 

nowy bonus w betclic 550 pln za darmo
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Wiele osób zastanawia się, czy bukmacher Superbet zaproponuje nam aplikację mobilną. Na rynku rumuńskim jest ona dostępna, więc zakładamy, ze i tu będziemy mogli z niej skorzystać. Ciężko obecnie wyobrazić sobie bukmachera, który nie proponuje graczom możliwości obstawiania za pomocą aplikacji mobilnej. 

W ofercie bukmachera Superbet brakuje również transmisji na żywo ze sportowych wydarzeń. Dlatego jak obstawiamy na żywo to nie mamy możliwości oglądania live video tego co typujemy. To wielka szkoda, gdyż taka funkcjonalność dałaby jakąś przewagę nad innymi bukmacherami w Polsce.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obecne kursy bukmachera Superbet nie zachwycają i zapewne niewiele się to zmieni po wejściu firmy na rynek internetowy. Wszystko zależeć będzie od graczy i tego, jak wiele pieniędzy będą oni zostawiać u tego bukmachera. Patrząc na rynek bukmacherski, wydaje się jednak, że zbyt wiele osób nie skorzysta z usług Superbetu, gdyż ilość bukmacherów w naszym kraju jest już naprawdę duża i nowej spółce ciężko będzie konkurować z nazwami, które zostały już dobrze zapamiętane przez typerów. 

Opinie o promocjach i bonusach w Superbet

Na razie polscy gracze nie mogą skorzystać z żadnego bonusu powitalnego. Dlaczego więc ktoś chciałby w ogóle obstawiać u tego bukmachera, skoro do wyboru ma dziesiątki innych firm, które wręcz wciskają nowym typerom gotówkę w rękę. Nie ma na razie dokładnych informacji dotyczących tego, jak będzie wyglądał bonus po starcie strony internetowej, ale jeśli będzie on podobny do tego, co znajdziemy na rumuńskiej stronie bukmachera, to dostaniemy zapewne zakład bez ryzyka w kwocie 250 złotych. W naszej opinii jest to zdecydowanie zbyt mało, by przyciągnąć nowych graczy, a nawet jeśli ktoś się zdecyduje, to i tak zrezygnuje po obstawieniu kilku kuponów. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Opinie typerów o Superbet

Obecnie trwamy w zawieszeniu. Chcielibyśmy powiedzieć coś dobrego o Superbet, ale tak naprawdę, nie ma na razie o czym mówić. Nie wiemy zupełnie nic na temat daty planowanego startu witryny bukmachera, nie znamy promocji, nie ma żadnych konkretów o ofercie. Pozostaje nam tylko domyślać się, co rumuńska spółka może nam zaproponować. 

„Oferta zakładów jak na nowego bukmachera jest dość przeciętna, kursy niskie, marża wysoka. Póki co nie ma sensu zajmować się tym bukmacherem. W Polsce mamy wielu lepszych buków jak Betfan czy Betclic.”

Z pewnością każdy typer będzie chciał otrzymać od Superbet przynajmniej dwie promocje powitalne. Najlepiej Freebet i bonus od depozytu. Jeśli włodarze spółki dorzucą do tego zakład bez ryzyka, również nikt się na to nie obrazi. Co ważniejsze, każdy będzie chciał także, by Superbet miał najlepsze kursy na rynku. Same promocje nie są tak ważne jak marża bukmachera. Oferta nie musi być jakaś wyjątkowa. Ważne, by były dostępne najpopularniejsze sporty i to zarówno do obstawienia przed meczem, jak i w jego trakcie. 

Czekamy więc na premierę Superbet i mamy nadzieję, że nasze prośby zostaną spełnione, gdyż chcemy, by nasza opinia o tym bukmacherze, była jak najlepsza. 

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniTransmisje na żywo u bukmacherów – STS i Fortuna
NastępnyCo można obstawiać w PZbuk?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.