Czy typowanie sportów walki stało się bardziej popularne przez gale freak fight?

Bardzo wzrosło zainteresowanie takimi właśnie wydarzeniami. Gale freak fight z roku na rok kalendarzowy cieszą się większą popularnością. Warto zaznaczyć, że przynajmniej na razie nie zanosi się na zmiany na tej płaszczyźnie. Jakie federacje są obecnie na topie? Gdzie można obstawiać walki? O tym dowiesz się, jeśli dokładnie przeczytasz przygotowany przez nas poradnik.

Dawniej najwięcej zakładów było puszczanych na KSW

Początki sportów walki w Polsce nie były łatwe. Wielu osobom się one nie podobały. A eksperci oceniali je jako bandyckie, bardzo brutalne itd. Można powiedzieć, że „walką założycielską”, która wszystko zmieniła był pojedynek Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Od tego czasu sporty walki stały się naprawdę popularne. Przez lata wielkie triumfy święciła federacja KSW zarządzana przez Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego. Ostatnio o KSW jest nieco ciszej. Jeśli jednak chodzi o federacje sportowe, które działają na terenie Polski, to KSW cały czas jest na pierwszym miejscu. Gdzie można obstawiać walki tej organizacji? Warto w tym celu np. wybrać STS kod vouchera. Ta firma bukmacherska jest legalna. Poza tym wyjątkowo hojna. Za zarejestrowanie się oraz wpłacenie depozytu możesz otrzymać np. zakład bez ryzyka. W oddali czeka na Ciebie także bonus wynoszący nawet 1500 PLN. Generalnie ta firma bukmacherska jest nowoczesna, dlatego nie brakuje promocji dla nowych oraz stałych użytkowników.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Teraz dużym zainteresowaniem cieszy się Fame MMA

Na pewno gale freak fight jeszcze bardziej zmieniły postrzeganie sportów walki. Kiedyś były one uznawane za bardzo brutalne itd. A teraz to swego rodzaju „narzędzie” do zmiany swojego życia. Możemy to obserwować na naszych oczach. Np. gwiazda federacji Fame MMA Marta Linkiewicz kiedyś bardzo kiepsko się prowadziła. Była znana z ekscesów i rozmaitych kontrowersji itd. A teraz postawiła na sport, zrezygnowała z używek i bardzo regularnie rozwija się na płaszczyźnie sportów walki. Co ważne, w federacji Fame MMA (największa organizacja zajmująca się walkami freaków) nie brakuje wielu topowych influencerów. Mają oni mnóstwo fanów. Te osoby coraz chętniej zaczynają chodzić na treningi itp. A starsi nierzadko obstawiają pojedynki. Warto dodać, że najlepsi bukmacherzy w Polsce nie zamykają się na te federacje. Nie każdemu muszą się one podobać. Trzeba jednak zaznaczyć, że np. Fame MMA robi niesamowite liczby. Warto dodać, że walki w ramach tej organizacji można zaś swobodnie typować w Betclic. Już niedługo kolejna gala. 26 sierpnia 2022 roku w main evencie Marta Linkiewicz postara się pokonać Anielę Bogusz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A gdzie obstawiać walki w ramach High League?

Kilka tygodni potem (w Gliwicach) odbędzie się kolejna gala tej federacji. Wielki sukces Fame MMA nie przeszedł bez echa. Na rynku co rusz zaczynają pojawiać się nowe federacje. Najgroźniejszym rywalem dla Fame MMA jest zaś właśnie High League. Warto dodać, że walki tej organizacji można zaś typować w Fortunie.

5 / 5. Ocen: 1

PoprzedniWszystko, co musisz wiedzieć o bukmacherze Betcris
NastępnyU jakiego bukmachera postawisz kupon na gale freak?