Promocje to coś, co z pewnością lubi każdy gracz zakładów bukmacherskich. I tak, topowy polski legalny bukmacher STS, wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i umieszcza w swojej ofercie wiele darmowych promocji. Oferty stale ulegają zmianom, STS regularnie wprowadza w życie coraz nowsze bonusy. Oczywiście podstawowym warunkiem korzystania z produktów jest pełnoletność oraz rejestracja i założenie konta. Na stronie STS możemy aktualnie znaleźć oferty takie jak Bonus powitalny, Zaproś kumpla, Pewne 25 PLN czy Polubisz Poniedziałek. Postarajmy się zatem wziąć pod lupę dostępne bonusy. 

bukmacher sts bonus za darmo
Polski bukmacher online STS 2021 – Bonus, darmowe promocje, kod promocyjny

Bonus powitalny 1200 PLN na start w STS

Zwany także bonusem startowym, działa na bardzo prostej zasadzie. Dokonujemy wpłaty depozytu na nasze e-konto w dowolnej wysokości, pamiętajmy, że musi być to nasza pierwsza wpłata. Następnie z tego tytułu otrzymujemy bonusowo równowartość wpłaconej kwoty na nasze konto bonusowe. Należy jednak pamiętać, że wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 1200,00 zł.  Aby móc wypłacić otrzymane bonusowe środki, musimy dokonać trzech obrotów przyznaną gotówką. I znowu z małym zastrzeżeniem, bo aby kupon został zaliczony do obrotu, musi po pierwsze być wygrany, a po drugie łączny kurs na nim musi wynosić minimum 1.91. Bardzo ciekawa oferta STS i zdecydowanie warta uwagi. 

Zaproś Kumpla

Jak sama nazwa wskazuje, przesyłamy znajomemu zaproszenie do udziału w akcji za pośrednictwem zakładki „Zaproś kumpla”. Jednak dalej zaczyna się długa lista warunków. Po pierwsze, nasz znajomy musi założyć konto w platformie STS w ciągu 14 dni od od dnia otrzymania zaproszenia. Po drugie, w terminie 30 dni od dnia zaproszenia, musi wykonać obrót na kwotę co najmniej 150 PLN, z zastrzeżeniem, że jako obrót będą wliczane tylko kupony z kursem wynoszącym minimum 1.50, a wcześniej musi wpłacić na swoje konto depozytowe co najmniej 50 PLN. Sporo wymagań, ale dla chcącego nic trudnego, zwłaszcza gdy mamy dużo kumpli chętnych do zabawy w zakłady bukmacherskie.

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet – Pewne 29 PLN

Tutaj zasady są proste. Zakładamy konto STS na stronie www.sts.pl, podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” wpisujemy: BETONLINE, a po weryfikacji Twoje konto zostaje zasilone o 29 PLN. Proste, prawda? Jednak aby wypłacić otrzymane 29 PLN, należy dokonać obrotu na trzykrotność tej kwoty. W tym przypadku będzie to 80 PLN. I znowu, do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane i z kursem całkowitym minimum 1.91. Jeśli spełnimy wymagania, środki z konta bonusowego przeniosą się na nasze konto depozytowe. 

Polubisz Poniedziałek

I ostatnia w naszym rankingu, jakże wymowna oferta. No, bo któż z nas lubi poniedziałki? Pewnie, że nikt. Ale może teraz polubi? Sprawdźmy to. Zasady są proste, klikamy „DOŁĄCZ” na podstronie akcji Polubisz Poniedziałek i zaczynasz walczyć w rankingu z innymi graczami. Co tydzień, oczywiście w poniedziałek, 1500 najlepszych graczy otrzymuje wynagrodzenie. Co to znaczy najlepszych? Tych, którzy w danym tygodniu uzyskali największy obrót na swoim koncie depozytowym. I tak odpowiednio za 1 miejsce otrzymujemy 3000 PLN, za miejsce 2 otrzymamy 2000 PLN, a przykładowo za miejsca 1001-1500 nasz portfel zasili 20 PLN. Szczegóły dotyczące wysokości wygranych znajdziemy naturalnie na stronie STS. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kod promocyjny STS na rok 2021

Jest jeszcze jeden darmowy bonus, którym warto wspomnieć, jest to 29 PLN bez depozytu jeśli gracz podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE. 29 PLN za darmo zostanie dopisane graczowi zaraz po wpisaniu kodu promocyjnego, nie trzeba wcześniej wpłacać własnych pieniędzy żeby móc obstawiać mecze w STS.

Oczywiście, nie są to wszystkie dostępne bonusy w Star-Typ Sport, jednak są to wyselekcjonowane najciekawsze i najbardziej owocne promocje. Należy zwrócić uwagę na to, że promocje cały czas ulegają zmianom i warto je śledzić. Jest to bardzo dobry ruch ze strony firm bukmacherskich, dzięki takim akcjom rośnie presja wobec innych firm na ciągłe ulepszanie swojej oferty, dzięki czemu branża bukmacherska staje się coraz bardziej przyjazna klientowi.

5 / 5. Ocen: 5

PoprzedniZawodowi typerzy – co obstawiają? Jak dużo wygrywają na zakładach?
NastępnyLotto online – jak grać przez internet?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.