Gracze na różny sposób podchodzą do tego tematu… Jedni uważają, że analiza konkretnego wydarzenia (sportowego, politycznego albo nawet rozrywkowego) jest naprawdę istotna. Inni zaś twierdzą, że to strata czasu, a liczy się przede wszystkim intuicja. Dlaczego osoby z tej drugiej grupy są jednak w błędzie? O tym możesz przekonać się czytając nasz dzisiejszy wpis.

analizy bukmacherskie
Dlaczego analiza w zakładach bukmacherskich jest tak istotna?

Bukmacher to trudny rywal

Większość osób zakłada konta w firmach bukmacherskich, ponieważ zależy im na tym, by regularnie wygrywać pieniądze. Nie oszukujmy się, że jest inaczej… Masz takie same plany? Chcesz systematycznie pomnażać własne oszczędności? Dzięki firmom bukmacherskim jak najbardziej jest to możliwe. W końcu są to podmioty legalne i uczciwie traktujące swoich użytkowników. Jeśli zatem wygrasz, to bez problemu możesz zlecić wypłaty. I to przy pomocy rozmaitych metod. Dzięki temu pieniądze w szybki sposób (a dodatkowo bezpiecznie) trafią właśnie do Ciebie. Aby jednak mieć w ogóle możliwość wypłacania swoich wygranych, musisz w pierwszej kolejności dojść do wniosku, że bez dokładnej analizy ani rusz.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj, że bukmacher to naprawdę bardzo wymagający rywal. Ty chcesz zarabiać pieniądze; to całkowicie logiczne. Takie same plany ma jednak druga strona. Firmy bukmacherskie w Polsce nie są instytucjami charytatywnymi. W związku z tym zatrudniają np. znakomitych specjalistów od wystawiania kursów. Są to fachowcy od konkretnych dyscyplin. Fachowcy bardzo dokładnie wszystko analizują. Nie ma możliwości, by wystawiali kursy w sposób loteryjny. Wszystko jest naprawdę od samego początku do samego końca bardzo dokładnie przemyślane. Jeśli chcesz skutecznie konkurować z takimi właśnie rywalami, to musisz bardzo poważnie podejść do tego zagadnienia. Oczywiście, liczy się zainteresowanie konkretnymi dyscyplinami. Warto jednak zauważyć, że to za mało. Wiedza cały czas musi być pogłębiana. To jedyny sposób, by mieć realne szanse na zarabianie pieniędzy w zakładach bukmacherskich.

Analiza pozwala zdobyć cenne informacje

Gracze (tak, jak wspominaliśmy o tym na samym początku dzisiejszego wpisu) bardzo różnie podchodzą do tej sprawy… Niektórzy są zdania, że analiza to kompletna strata czasu. Jesteśmy przekonani, że tacy typerzy szybko stracą wszystkie zainwestowane pieniądze w zakłady bukmacherskie… Nie ma tutaj drogi na skróty. Jeśli chcesz systematycznie wygrywać spore pieniądze w firmach bukmacherskich, to musisz dać coś od siebie. A dokładna analiza np. danego wydarzenia piłkarskiego (futbol jest w naszym kraju najpopularniejszy; na tę dyscyplinę jest zawieranych zdecydowanie najwięcej zakładów) jest tak naprawdę niezbędna. Dzięki niej można dowiedzieć się, czy rzeczywiście warto grać na gospodarzy/gości… A może lepiej sobie odpuścić?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W trakcie analizowania zdobywasz coraz to nowsze informacje. Dzięki temu masz zdecydowanie większy pogląd na dane wydarzenie sportowe. Jest ono przez Ciebie przeanalizowane bardzo dokładnie, co rzecz jasna zwiększa Twoje szanse na regularne wygrane w firmach bukmacherskich. W toku analizy może wyjść np. to, że goście słabiutko graja na wyjazdach. Możesz też dowiedzieć się, że w szeregach gospodarzy nie zagra najlepszy strzelec. Dzięki temu na nich nie postawisz, bo bez tego napastnika trudno będzie o zanotowanie bardzo dobrego wyniku itp.

Jak długo analizować?

Na to pytanie tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od złożoności danego wydarzenia sportowego, politycznego lub rozrywkowego. Czasami naprawdę solidna analiza może być przeprowadzona np. w kilkadziesiąt minut. Są jednak takie spotkania, które wymagają jeszcze większej uwagi. Zawodowcy bardzo pieczołowicie badają każdy detal (nawet te najmniejsze są dla nich istotne). Z czego to jednak wynika? Takie osoby grają za bardzo dużo pieniędzy. Zależy im zatem na tym, by wszystko dokładnie zweryfikować i mieć większe szanse na zanotowanie finalnego triumfu. Nie ma zatem jednej reguły w tym przypadku.

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Najlepiej analizować tak długo, by mieć pewność, że wszystkie najważniejsze czynniki dotyczące danego wydarzenia sportowego zostały uwzględnione. Wtedy możesz z czystym sumieniem postawić pieniądze na konkretny typ. Pamiętaj, by w miarę możliwości wspomagać się źródłami nie tylko polskimi, ale także tymi zagranicznymi.

Im więcej informacji weźmiesz pod uwagę, tym lepiej

W życiu zazwyczaj nie ma nic za darmo. Taka sama zasada obowiązuje także w firmach bukmacherskich. Jeśli chcesz regularnie wygrywać pieniądze, to nie ma drogi na skróty. Musisz przyłożyć się do analizowania spotkań, pojedynków itd. Im więcej czasu poświecisz na to zadanie, tym lepiej. Zdobędziesz bowiem mnóstwo informacji, które pozwolą Ci w racjonalny sposób ocenić potencjał gospodarzy oraz gości… W związku z tym nie spiesz się w czasie wykonywania tego zadania. Postaraj się sprawdzić jak najwięcej spraw. To w dłuższej perspektywie czasu powinno być zaś opłacalne. Postępuj, jak zawodowcy, którzy są bardzo pracowici na tym polu. Ta cecha jest bowiem (zazwyczaj) wynagradzana w zakładach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 4

PoprzedniKtóry bukmacher ma najlepsze bonusy bukmacherskie?
NastępnyStrefa VIP w firmach bukmacherskich
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.