Wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich bardzo często nie posiada szerokiej wiedzy odnośnie tego, w jaki sposób opłacić swoje konto bukmacherskie. W poniższym artykule prezentujemy szereg możliwości, dzięki którym można w sposób bardzo szybki, a przede wszystkim bezpieczny, opłacić swoje konto u bukmacherów w Polsce. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury tego artykułu!

bukmacherskie płatności
Metody i formy płatności do bukmacherów online w Polsce

Formy płatności u polskich bukmacherów

W chwili obecnej na terenie naszego kraju działa dziewięciu operatorów zakładów wzajemnych. Aż siedem spośród nich udostępnia również swoje usługi za pośrednictwem internetu. Dzięki temu bez żadnych problemów przez 24 godziny na dobę można u nich obstawiać dowolnie przez siebie wybrane rozgrywki z dziedziny sportu, rozrywki oraz kultury. W ten sposób w internecie można korzystać w sposób całkowicie legalny z usług bukmacherów takich jak LV BET, STS, Milenium, Totolotek, bukmacher etoto, fortuna, Betclic czy PZBuk. Warto jednak pamiętać o tym, że są również bukmacherzy prowadzący swoje strony internetowe w języku polskim, którzy nie posiadają stosownych licencji od Ministerstwa Finansów. W tej chwili jedną z takich firm bukmacherskich jest na przykład Superbet. Ten rumuński bukmacher posiada wyłącznie licencję uprawniającą go do świadczenia usług za pośrednictwem punktów stacjonarnych – warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z usług jakiegokolwiek bukmachera za pośrednictwem internetu. 

Istnieje cała masa sposobów na zasilenie swojego konta bukmacherskiego. Istnieją nawet bukmacherzy, którzy rozszerzają gamę nowoczesnych metod płatności, takich jak Neteller, Paysafecard oraz Blik. W chwili obecnej największą popularnością cieszą się płatności realizowane za pomocą kart debetowych oraz kredytowych a także przelewy błyskawiczne. Poniżej opisujemy dokładnie, na czym polegają te metody.

bukmacher betclic bonusy i opinie
Kod promocyjny Betclic – KOD500 na bonus bez ryzyka

Płatność kartą debetową lub kredytową

Płatności kartą kredytową i debetową to w tej chwili metoda zasilenia konta bukmacherskiego ciesząca się największą popularnością wśród polskich graczy. Nic dziwnego – uwarunkowane jest to szeregiem zalet, które teraz pokrótce omówimy. Przede wszystkim, płatność za pomocą karty debetowej lub kredytowej jest w pełni darmowa – decydując się na tę formę opłacenia swojego konta bukmacherskiego nie narażamy się na ponoszenie jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji. Oprócz tego, ta metoda płatności jest bardzo szybka – płatności docierają na nasze konto już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. Kolejną ważną zaletą tej metody płatności jest jej bezpieczeństwo – nie ma ryzyka, że opłacając swoje konto bukmacherskie za pomocą karty debetowej lub kredytowej ktoś ukradnie nasze dane osobowe i wykorzysta je przeciwko nam.

W chwili obecnej przytłaczająca większość polskich legalnych bukmacherów online umożliwia typerom opłacenie swojego konta bukmacherskiego za pomocą tej metody płatności. Jedynymi bukmacherami, którzy nie pozwalają swoim klientom na opłacenie konta bukmacherskiego za pomocą karty debetowej, są Milenium oraz bukmacher eToto. Wierzymy jednak, że już wkrótce także te firmy umożliwią swoim klientom opłacanie swojego konta w ten sposób.

Jakie informacje należy podać przy finalizowaniu transakcji kartą kredytową bądź debetową? Jest to bardzo proste. Musimy przygotować imię i nazwisko posiadacza karty, numer tej karty oraz kod CVC. Kod CVC ulokowany jest na drugiej stronie należącego do nas plastikowego dokumentu. 

Przelewy błyskawiczne, czyli szybkość i wygoda w jednym 

Przelewy błyskawiczne to kolejna z bardzo popularnych metod płatności, dzięki której można opłacić swoje konto u bukmachera. Słowo „błyskawiczny” nie zostało użyte przypadkowo – przelewy tego typu naprawdę docierają w oka mgnieniu na nasze konto u bukmachera. Nie ma znaczenia również to, o jakiej porze dnia lub nocy wysyłamy pieniądze w ten sposób. Aby wysłać przelew błyskawiczny, należy skorzystać z usług jednej z platform pośredniczących, takiej jak Dotpay czy Tpay.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni1200 złotych w bonusach na start od forBet
NastępnyWirtualne sporty w ofercie legalnych bukmacherów online
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.