Gubisz się już w tym wszystkim? Nie wiesz bowiem, co cechuje freebeta? Warto przeczytać nasz tekst, by poznać kluczowe informacje na temat tego zagadnienia. Potem sam zdecydujesz, czy warto korzystać z oferowanych bonusów tego typu przez aktualnie topowe podmioty hazardowe…

Czym charakteryzuje się zakład bez ryzyka?

Coraz większa konkurencja w obrębie zakładów wzajemnych nie powinna chyba nikogo zaskakiwać. Wszak nie brakuje osób, które obstawiają rozmaite wydarzenia w firmach bukmacherskich. Do wyboru masz zatem sporo podmiotów hazardowych. Oferują one na start różne bonusy. Jest to zaś m.in. zakład bez ryzyka. Dlaczego ludzie z niego korzystają? Ogólnie cała idea nie jest tutaj skomplikowana. Chcesz zainkasować freebet bez depozytu? W takim razie nie musisz nawet wpłacać ani jednej złotówki ze swojego konta bankowego itd. Wskazuje na to sama nazwa. Czasami możesz otrzymać „zwykły” freebet. Wówczas jego kwota jest zależna od tego, ile finalnie wpłacisz do danego podmiotu hazardowego. Co dzieje się dalej? Możesz zagrać za ten freebet. Jeśli wygrasz, to kasa jest Twoja. A jak przegrasz? W takim wypadku nic wielkiego się w sumie nie dzieje. W końcu chodzi o to, że w ramach tego kuponu nie ryzykowałeś swoich pieniędzy, a gotówkę od bukmachera internetowego. Dlatego właśnie coraz więcej osób chętnie wybiera firmy, które oferują na dzień dobry takie promocje.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bonusy na start oferowane przez STS

W których podmiotach hazardowych nie brakuje atrakcyjnych opcji? M.in. chodzi o STS. Warto zaznaczyć, że tam możesz już na start zainkasować świetny bonus. Jest to promocja bez konieczności realizowania żadnego depozytu. Musisz tylko w pierwszej kolejności założyć własne konto. Pamiętaj jednocześnie o tym, aby w czasie wykonywania tego zadania wpisać kod promocyjny o treści „PEWNE25”. Na skutek tego otrzymasz 25 PLN. Jak w ogóle sprawdzić, czy bonus został aktywowany? Pomocna jest w tym np. zakładka moje konto w STS. Co jeszcze oferuje dla każdego nowego Klienta ta firma hazardowa? Są to również inne bonusy. M.in. warto wspomnieć o promocji polegającej na podwojeniu pierwszego depozytu. Dzięki temu masz szansę zainkasować w sumie 100% do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zapewnia nowym Klientom firma bukmacherska Fortuna?

Fortuna także idzie z duchem czasu. Ta firma bukmacherska oferuje świetne bonusy. Na początek warto opisać promocję bez depozytu. Jeśli zarejestrujesz się i wpiszesz kod, to zainkasujesz 20 PLN. Nie jest to może jakaś wielka suma, ale możesz ją otrzymać tak naprawdę zupełnie za darmo. Dodatkowo masz okazję zgarnąć zakład bez ryzyka. Wystarczy założyć konto i potem wpłacić pieniądze. Od tej wartości zależy suma przyznanego bonusu powitalnego. Maksymalnie możesz zaś zainkasować zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jeśli przegrasz swój kupon w Fortunie, to otrzymasz od tego bukmachera zwrot stawki do tego poziomu. Warto podkreślić, że przed skorzystaniem z tej lub innej promocji należy jeszcze dokładnie zapoznać się z warunkami zawartymi w regulaminie.

5 / 5. Ocen: 1

PoprzedniJak rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem STS?
NastępnyWszystko, co musisz wiedzieć o bukmacherze Betcris