Jak rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem STS?

Dlaczego warto wybrać tego właśnie bukmachera? W najbliższym tygodniu chcesz zdecydować się na założenie konta? Sprawdź zatem kluczowe informacje na temat tej firmy hazardowej. Czy rejestracja to będzie istotnie dobra decyzja? A może jest się czego obawiać?

Legalna firma bukmacherska

Zasadniczo jest wiele osób zastanawiających się, czy STS jest bezpieczny… Masz dokładnie takie same wątpliwości? Jesteś bowiem początkującym, który stawia tak naprawdę dopiero swoje pierwsze kroki na tej płaszczyźnie? Nie ma się tutaj czego obawiać. W końcu jest to zaufana firma bukmacherska. STS działa na polskim rynku już od 1997 roku. Jest to zatem około 25 lat. Warto podkreślić, że ta firma bukmacherska jest legalna, ponieważ posiada oczywiście wszelkie dokumenty, aby działać zgodnie z polskim prawem. Jest zaś o tym wzmianka na stronie internetowej tego bukmachera. W razie czego możesz także swobodnie sprawdzić zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Wszędzie, gdzie będziesz weryfikować te właśnie kwestie, dojdziesz zaś do jednego i tego samego wniosku. STS jest legalny. To zaś oznacza, że możesz tam swobodnie założyć własne konto. Bez wątpliwości, iż np. zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Możesz bez kłopotu zarejestrować się, czy tak samo realizować wszystkie transakcje finansowe.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakładanie konta w STS

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Najpierw należy wejść na https://www.sts.pl/. U góry znajduje się przycisk, który rozpocznie zakładanie konta dla nowych użytkowników. W czasie rejestracji należy podać kilka najważniejszych danych na swój temat. Chodzi m.in. o imię, nazwisko, czy adres zamieszkania itp. Możesz być jednak spokojny o ten aspekt. Wszak wszystkie podawane informacje są naprawdę odpowiednio przechowywane. Udało Ci się już założyć konto? Teraz masz zaś inny dylemat? Mianowicie nie wiesz, jak zalogować się do STS? Sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy tylko wpisać e-mail oraz hasło. Potem trzeba kliknąć przycisk i gotowe. Dzięki temu będziesz już mógł obstawiać swoje pierwsze kupony. A warto wiedzieć, że oferta w bukmacherze STS jest naprawdę wyjątkowo atrakcyjna. Możesz zdecydować się na typowanie kuponów pojedynczych albo akumulowanych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie bonusy są przygotowane dla wszystkich nowych typerów?

Jeśli wybierzesz tego właśnie bukmachera, to nie będziesz żałować. Co do tego nie mamy w sumie żadnych wątpliwości, ponieważ jest to legalna firma hazardowa zapewniająca naprawdę dobrej jakości usługi. M.in. możesz liczyć na świetne bonusy na start. Jest to np. bonus bez depozytu. W tym momencie oferta wynosi 25 PLN. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać, we właściwe pole, kod promocyjny. Zapamiętaj sobie (albo zapisz), że jest to „PEWNE25”. Warto dodać, że ta firma hazardowa oferuje także podwojenie pierwszej wpłaty. Jak wykonasz depozyt, to będziesz mógł spokojnie skorzystać z bonusu 100% do 1200 PLN. Poza tym STS oferuje m.in. po 20 PLN (zarówno na gry karciane, jak i na sporty wirtualne).

5 / 5. Ocen: 1

PoprzedniABC bukmacherki
NastępnyFreebet – co warto wiedzieć o bonusach bukmacherskich?