Wraz z nowym rokiem bukmacherzy wprowadzają zmianę otwarcia swoich punktów bukmacherskich. Zmiana – oczywiście na plus dla gracz, którzy chcą obstawiać zakłady sportowe do późnych godzin wieczornych. Już teraz możemy cieszyć się punktami bukmacherskimi STS, Fortuna i LVbet, które są otwarte dłużej i częściej, nawet w weekendy.

godziny otwarcia punktów bukmacherskich
Jakie są godziny otwarcia popularnych bukmacherów stacjonarnych?

Jeszcze więcej czasu na obstawianie

Godziny otwarcia różnych punktów bukmacherskich różnią się od siebie w zależności od firmy i miejsca jego lokalizacji, dlatego zdecydowanie najlepszą opcją dla graczy jest rejestracja konta bukmacherskiego online. Konto internetowe legalnego w Polsce bukmachera pozwala obstawiać w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

Fortuna – godziny otwarcia punktów

Od nowego roku gracze będą mieli jeszcze więcej czasu na obstawianie. W Fortunie godziny otwarcia punktów zostały wydłużone na weekendy. Oznacza to, że wydłużeniu ulegają godziny otwarcia w piątki, soboty oraz niedziele. I tak godziny otwarcia punktów Fortuny przestawiają się następująco:

poniedziałek10:00 – 17:30
wtorek 9:30 – 18:30
środa 9:30 – 18:30
czwartek 9:30 – 18:30
piątek 9:00 – 19:00
sobota 8:30 – 17:30
niedziela 8:30 – 17:00
bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS i LVbet – godziny otwarcia punktów

Również godziny otwarcia punktów STS są bardzo korzystne dla graczy, aczkolwiek nie da się wszystkim dogodzić, więc zapewne nie każdy będzie zadowolony. Warto również nadmienić, że każdy właściciel punktu STS ma prawo do samodzielnego ustalania godzin otwarcia punktu. Może to być niewygodne dla graczy, którzy chcieliby zdobyć informację na temat godzin otwarcia punktu w niedzielę lub w inne dni tygodnia. Bardzo wiele punktów STS działa w następujących godzinach:

poniedziałek9:00 – 18:00
wtorek 9:00 – 19:00
środa 9:00 – 19:00
czwartek 9:00 – 19:00
piątek 9:00 – 19:00
sobota 9:00 – 19:00
niedziela 9:00 – 17:00

Gracze mający swoje ulubione punkty stacjonarne bukmacherów raczej nie będą mieli problemu ze znajomością godzin otwarcia tych oddziałów. Gorzej jeśli planujemy korzystać z różnych miejsc. Wówczas zdecydowanie najlepszą i najwygodniejszą opcją będzie zarejestrowanie się u bukmachera online i korzystanie z zakładów w dowolnym miejscu, o dowolnej godzinie.

Godziny otwarcia punktów LVbet wahają się w godzinach 7:00 – 24:00. Wszystko zależy od lokalizacji. Tutaj najciężej jest wyznaczyć godziny działania punktów bukmacherskich, dlatego najlepiej jest skorzystać z rejestracji online i obstawiać zakłady przy użyciu konta internetowego.

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Totolotek – godziny otwarcia punktów

Wciąż jednym z najpopularniejszych bukmacherów jest Totolotek. To właśnie do punktów Totolotka gracze zaglądają najczęściej. Godziny otwarcia przedstawiają się tutaj następująco:

poniedziałek9:30 – 21:30
wtorek9:30 – 21:30
środa9:30 – 21:30
czwartek9:30 – 21:30
piątek9:30 – 21:30
sobota9:30 – 21:30
niedziela9:30 – 21:30

Do Totolotka najłatwiej trafić, głównie przez przejrzyste i łatwe do zapamiętania godziny otwarcia punktów. Punkty Totolotka każdego dnia są otwarte w tych samych godzinach. Ten rodzaj standaryzacji bardzo ułatwia graczom podjęcie decyzji o zajrzeniu do punktu i obstawieniu zakładu.

Dlaczego najlepiej jest obstawiać przez Internet?

Wyjście do punktu bukmacherskiego kosztuje czas i pieniądze. Czasami wymaga również dobrej organizacji. Żyjąc w pośpiechu i podróżując od punktu A do punktu B, nie zawsze mamy czas na to, aby zboczyć z trasy. Ale nawet nie chcąc zajeżdżać do punktu bukmacherskiego, możemy brać udział w zakładach i obstawiać mecze czy nawet obejrzeć darmowe transmisje na żywo na telefonie. Wystarczy włączyć odpowiednią aplikację w telefonie lub zalogować się do portalu wybranego bukmachera.

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Internecie można znaleźć wszystko. Niestety nie każdy bukmacher posiadający swoją stronę w sieci prowadzi legalną działalność. Wybierając bukmachera najlepiej jest zwracać się w stronę tych najbardziej znanych. Poza tym, istnieją też strony pomagające zrozumieć różnicę pomiędzy legalną, a nielegalną działalnością bukmacherską. Warto na nie regularnie zaglądać. Jedną z takich stron jest blogbukmacherski.pl, na której jest lista legalnych bukmacherów online. Najważniejszą wskazówką dla gracza jest licencja Ministerstwa Finansów. Tylko tacy bukmacherzy, którzy ją posiadają działają w pełni legalnie.

Jeszcze większe emocje

Logując się na portalach bukmacherskich i w aplikacjach mamy szansę na jeszcze większą ilość wrażeń. Możemy obstawiać mecze na żywo i wchodzić w dyskusję z innymi graczami, którzy akurat w danej chwili oglądają ten sam mecz. Oglądanie relacji na żywo jest łatwe, możliwe w jakości HD, a przede wszystkim całkowicie darmowe. Transmisje na żywo można oglądać zarówno w LVBet, STS, jak i w najbardziej znanej Fortunie. Co ciekawe, bukmacherzy wcale nie żądają od nas obstawiania zakładów. Możemy swobodnie oglądać transmisję na żywo bez konieczności wydawania pieniędzy. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na stronie lub kliknąć w odpowiedni przycisk w aplikacji. Czemu jednak mielibyśmy z tego rezygnować mając możliwość doznania większych emocji? Obstawianie jest łatwe, szybkie i przyjemne. Pieniądze można bardzo szybko wpłacić i wypłacić z konta. Wygrane przyznawane są niemal  natychmiastowo. To świat szybkich decyzji i szybkich konsekwencji.

Dzięki aplikacjom bukmacherskim nie musimy się przejmować godzinami otwarcia punktów. O każdej porze możemy wziąć udział w zakładzie albo obstawić mecz. Dodatkowo, możemy wchodzić w interakcje z różnymi graczami i dzielić się emocjami oraz spostrzeżeniami. Transmisje z meczów w jakości HD pomogą dokładniej typować wyniki i zachowania graczy, a oprócz tego dostarczą bezcennych sportowych wrażeń.

zakłady na gry karciane sts
Legalne gry karciane w Betgames STS

Konsekwencje grania u nielegalnych bukmacherów

Konsekwencje grania u nielegalnych bukmacherów mogą być bardzo przykre zarówno dla nielegalnie działającego bukmachera, jak i dla osoby korzystającej z jego usług. Ustawodawca przewidział wysokie grzywny. Jednak niezgodność z prawem i idące za tym konsekwencje to tylko jedna strona medalu. Niejednokrotnie za nielegalnymi bukmacherami kryją się złodzieje danych osobowych. Bardzo często pseudo bukmacherskie strony internetowe zachęcają do wypełnienia długich formularzy przed zalogowaniem się na stronę.

Niektórzy oszuści namawiają również do uiszczenia drobnej opłaty, celem udostępnienia transmisji online – to nic innego jak wyłudzanie pieniędzy! Każda tego typu strona powinna wzbudzić nasz niepokój i powinniśmy ją jak najszybciej zamknąć. Tym bardziej, że legalni bukmacherzy udostępniają transmisje na żywo całkowicie za darmo, nie wymuszając na graczach typowania i obstawiania.

Dlaczego z punktu widzenia godzin pracy punktów tak bardzo opłaca się być online?

Świątek, piątek czy niedziela – można grać! Każdy gracz ma swój własny styl i zapotrzebowanie. Większość punktów bukmacherskich jest zamknięta w dni świąteczne. Są różni gracze, niektórzy podchodzą do grania okazjonalnie. Inni, traktują to jako stałe zajęcie i możliwość regularnego dorabiania pieniędzy. O ile ci pierwsi zazwyczaj nie mają problemu z wyborem punktów bukmacherskich, ci drudzy mogą już taki mieć. Nie zawsze bowiem punkty będą otwarte w dogodnych dla nich dniach i godzinach. Rejestracja u bukmachera online całkowicie usuwa ten problem.

Można grać wszędzie, w drodze do pracy, w przerwie od codziennych zajęć, a także w nocy, gdy ciężko jest zasnąć. Rejestracja u bukmacherów online ma bardzo wiele zalet, ale niezależnie od nich powinniśmy pamiętać o tym, że hazard, który zamienia się w nałóg – jest chorobą. Kształtujmy w sobie pozytywne sportowe emocje, nie zaniedbujmy naszych rodzin i ich potrzeb. Znajmy umiar, aby rozrywka nie stała się trudnym do udźwignięcia ciężarem. Grajmy legalnie u bukmacherów szanujących polskie prawo, a także zwracających się do nich graczy.

Nie idźmy na łatwiznę, rejestracja w portalu bukmacherskim to bardzo niska cena za dostęp do bezpłatnych transmisji online w jakości HD. Wybierając pozornie łatwiejszą drogę i wysyłając SMSy pod nieznane numery celem obejrzenia transmisji, możemy wpakować się w ogromne kłopoty a także narazić na kradzież danych. 

Godziny otwarcia punktów bukmacherskich, czy w dobie Internetu mają jakiekolwiek znaczenie?

Jak najbardziej tak! Wciąż najliczniejsza grupa osób biorących udział w zakładach to emeryci i renciści. Zazwyczaj są to osoby w podeszłym wieku, które po prostu chcą spróbować swojego szczęścia w hazardzie. Zwykle nie posiadają one ani dostępu do komputera, ani Internetu. Nawet jeśli są posiadaczami smartfonów nie korzystają ze wszystkich ich możliwości z obawy przed nowościami. Najczęściej to właśnie oni korzystają z punktów bukmacherskich, ponieważ dla nich jest to stara i znana metoda gry.

Nie można jednak dać się ponieść wrażeniu, że młodzi ludzie nie zaglądają do punktów bukmacherskich. Nic bardziej mylnego, punkty dobrze skomunikowane mają ogromne obłożenie. Szczególnie te, które znajdują się w galeriach handlowych cieszą się największym zainteresowaniem. Mimo tego zwolennicy współczesnych technologii najchętniej sięgają właśnie do aplikacji mobilnych i zaglądają na strony internetowe. Wszelkie działania przeprowadzane online dają niezależność i pomagają zaoszczędzić pieniądze, które w wypadku odwiedzenia punktu bukmacherskiego, wydalibyśmy na podróż do tego punktu.

Fortuna, STS, LVBet i Totolotek

Wszystkie te aplikacje posiadają własne strony internetowe i aplikacje mobilne. Jeżeli nie mamy pewności co do godzin otwarcia poszczególnych punktów bukmacherskich, możemy z łatwością pobrać aplikację lub zalogować się na stronie. Rejestracja online u wybranego bukmachera umożliwia udział w zakładach w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Niezależnie od tego, czy dany dzień jest dniem świątecznym, czy też nie. Co więcej, zarówno wpłata pieniędzy, jak i wypłata nagrody przebiegają niezmiernie łatwo. Można również wejść w dyskusję i interakcję z innymi graczami, jeżeli mamy takie życzenie.

Na koniec warto wspomnieć również o bonusach dla nowych graczy zarejestrowanych w portalach bukmacherskich. Zazwyczaj są to bonusy dostępne na starcie, a kwoty zaczynają się od dziesięciu złotych i kończą na tysiącu. Przeglądając różne strony internetowe można znaleźć także kody i bony rabatowe uaktywniające poszczególne oferty. Granie online jest łatwe i przyjemne. Dostarcza bardzo wielu różnych emocji i pozwala cieszyć się sportem w czasie rzeczywistym.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniCo można obstawiać w PZbuk?
NastępnyObrót bonusami u Polskich bukmacherów online
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.