Naturalnie każdy chce otrzymać jak najwięcej od swojego bukmachera, jednakże warto jest zauważyć to, że promocje zmieniają się od czasu do czasu. Kto więc ma najlepsze promocje bukmacherskie w 2021 roku? O tym dowiesz się już za chwilę!

Kto ma najlepsze promocje bukmacherskie w 2021 roku?

Bonusy od STS

Naturalnie zacznijmy od bonusów na start. Przy pierwszej wpłacie STS podwoi ją do maksymalnego limitu 1200 zł. Nie są to jednak „darmowe pieniądze”, ponieważ oferta zawiera wymóg obstawienia jej przy minimalnym kursie 1,91. STS posiada również inne promocje, nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych klientów serwisu STS. Inne promocje obejmują nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych użytkowników w poniedziałki oraz nagrody za zaproszenie znajomych.

Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego za pomocą swojego specjalnego kodu, otrzymasz 50 zł na obstawianie. STS oferuje również program lojalnościowy VIP dla najbardziej aktywnych użytkowników serwisu. Daje to dostęp do zaproszeń na wydarzenia i prezentów urodzinowych, natychmiastowej autoryzacji zakładów i priorytetowej obsługi klienta.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Promocje od Betfan

Betfan, aby zachęcić graczy do rejestracji zaoferował naprawdę ciekawy pakiet powitalny – jednorazowo przy rejestracji możesz otrzymać do 1000zł przy depozycie. Dodatkowo możesz skorzystać z zakładów bez ryzyka o wartości 600 zł. Niestety warunki korzystania z tych bonusów są bardzo wymagające, dlatego warto się zastanowić, czy aby na pewno warto jest skorzystać z oferty Betfan. Dodatkowo legalny bukmacher betfan oferuje swoim graczom promocje ,,simply the bet”, w której możesz co tydzień zdobyć nawet 10000zł!

Bonusy od Fortuny

Dla nowych graczy Fortuna przygotowała rewolucyjny bonus powitalny. U tego bukmachera możesz otrzymać zakład bez ryzyka w wysokości 120 złotych, dodatkowo możesz podwoić swoją pierwszą wpłatę do 1000 zł, ale też możesz postawić zakład za 20 złotych za darmo! Dla zwykłych klientów Fortuna wprowadziła możliwość zamiany punktów FKP na gotówkę (140 punktów = 1 złoty).

Jeśli chcesz skorzystać z bonusów i promocji od bukmachera Fortuna, musisz zarejestrować konto na jego stronie. Oczywiście to nie wszystko, bo Fortuna oferuje również ciekawe bonusy okolicznościowe na e-sporty i inne zajęcia sportowe – po więcej informacji o ofercie tego buka możesz dowiedzieć się z jego strony internetowej!

Promocje na start od Totolotka

Każdy nowy gracz Totolotka może skorzystać z bonusu powitalnego w wysokości 1000 zł oraz bonusu powitalnego w wysokości 49 zł. Użytkownicy mobilni mogą obstawiać bez płacenia 12% podatku, a gracze, którzy w każdy piątek stawiają 100 zł po kursie nie mniejszym niż 2,00 również nie muszą płacić podatku. Jeśli chcesz skorzystać z bonusu, zarejestruj się na stronie Totolotek, aby założyć konto i otrzymać dodatkowe nagrody.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym warto pamiętać korzystając z promocji?

Na pewno o tym, że firmy bukmacherskie nie są skłonne dać Ci nic za darmo. W większości przypadków oznacza to, że ustalą pewne zasady, które utrudnią Ci skorzystanie z tego bonusu na start, nie wspominając o tym, że jeśli niektóre działania, które próbujesz nie są zgodne z zasadami legalnego bukmachera, bonus nie będzie już obowiązywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniStrefa VIP w firmach bukmacherskich
NastępnyKto wygra Euro w 2021 roku