To już w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy. Piłkarskie święto pokaże nam najlepszą drużynę Starego Kontynentu. Jest to turniej który dostarcza kibicom pełno emocji. Każdy zadaje sobie jedno pytanie, kto wygra turniej i zatriumfuje na podium?

Kto wygra Euro w 2021 roku

Najlepsze drużyny

W Europie mamy wiele dobrych drużyn piłkarskich, ale niektóre z nich są faworytami już na starcie. Mowa tutaj o Niemcach, Francuzach, Anglikach, Hiszpanach oraz Włochach. Nie możemy także zapomnieć o Portugalczykach. Cristiano Ronaldo z drużyną trafili do grupy śmierci. Czy uda im się wyjść z grupy po meczach  z Niemcami i Francuzami?

Grupy na Euro2021

Mistrzostwa Europy są wyjątkowym turniejem. Niestety ze względu na panującą pandemie zostały przesunięte o rok. Z bólem dla kibiców przez sytuacje jaka panuje nie będziemy mogli oglądać na żywo zmagań naszej ukochanej reprezentacji, natomiast będziemy mogli to robić w internecie i przed telewizorami.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Grupa A

Już od początku mistrzostwa przyniosą nam ogromne emocje. W pierwszej grupie znalazły się drużyny ze Szwajcarii oraz Włoch obok których nie można przejść obojętnie i to one powinny rozegrać kwestię pierwszego miejsca w tej grupie. Także znalazła się w niej Turcja oraz Walia i to one będą robiły wszystko aby pokrzyżować plany Włochom i Szwajcarom. W tym zestawieniu możemy nastawić się na duża dawkę emocji.

Grupa B

W tej grupie Belgia nie powinna pozostawić żadnych wątpliwości odnośnie awansu. O drugie miejsce powinna bić się Rosja i Dania. Finowie natomiast osiągnęli już naprawdę wiele awansując do Euro20, jednakże nie mają zbyt wiele szans na awans do dalszej części rozgrywek, aczkolwiek kto wie, może to i właśnie oni okażą się czarnym koniem turnieju.

Grupa C

Tutaj możemy spotkać się z drużyną Macedonii Północnej. Miło byłoby popatrzeć jak wychodzą z grupy. Co ciekawe, Macedonia ostatnio pokonała Niemcy, więc może i są jakieś szanse na ich awans.

Natomiast walka o pierwsze lokaty w grupie odbędzie się pomiędzy Holandią, Ukrainą oraz Austrią. Są to drużyny które ciężko przewidzieć, ale jednego możemy być pewni, żadna z nich nie da łatwo za wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Grupa D

Brytyjskie starcie Anglia – Szkocja pokaże nam piękno futbolu z wysp. W grupie także zobaczymy Chorwatów i Czechów. Czesi ostatnio pokazują się z bardzo dobrej strony. Ich gra cieszy oko, a remis z Belgami pokazuje charakter. Chorwacja natomiast ma w swoim zanadrzu pełno gwiazd ze światowego topu i z pewnością będą chcieli pokazać na co ich stać.

Grupa E

Wreszcie Polska! Robert Lewandowski i cała nasza kadra będzie robiła wszystko co w ich mocy aby awansować, a później wygrać turniej. Pełne nadzieje pokładamy w naszym nowym selekcjonerze który swoim doświadczeniem i spokojem wyciągnie nas ku zwycięstwu. Niestety pokrzyżować nam plany mogą Szwedzi oraz Słowacy. To ekipy zawsze groźne i nie wolno ich lekceważyć, zwłaszcza południowych sąsiadów.

Szwedzi są bardzo dobrą i zgraną drużyną co może być dla nas uciążliwe. Oliwy do ognia dodaje  Zlatan Ibrahimovic, który będzie reprezentował swoje barwy narodowe, o ile pogłoski o jego kontuzji okażą się nieprawdziwe. Nie zapominajmy też o Hiszpanach, którzy na starcie już plasują się na pierwszym miejscu w grupie, aczkolwiek historia już nie raz nam pokazywała, że nawet najlepsi potrafią przegrywać.

Grupa F

Wreszcie doszliśmy do tak zwanej grupy śmierci. Portugalia, Niemcy i Francja to ekipy, które swobodnie mogłyby się zmierzyć ze sobą w finale. Są w tej grupie także Węgrzy, którzy z pewnością będą walczyły aby się przebić przez światowych gigantów.

Jednego możemy być pewni, że ta grupa dostarczy nam najwięcej emocji z całego turnieju. W końcu zmierzą się w niej drużyny ze światowego topu. Zakłady bukmacherskie twierdzą, że jedna z drużyn tej grupy dostanie się do samego finału. Na pewno będzie ciekawie.

Podsumowanie

Mistrzostwa Europy w tym roku z pewnością dostarczą nam dawkę emocji na kolejne 4 lata. Kibice będą mogli obejrzeć największe gwiazdy futbolu. Nieliczni będą mieli taką możliwość na żywo. Cała reszta będzie mogła śledzić cały turniej zza ekranu telewizora albo na transmisji live przed komputerem. Ciekawe jest również to, że awans zapewnią sobie aż 4 drużyny z trzecich miejsc. Daje to dodatkowe szanse na pojawienie się w fazie pucharowej czarnego konia. W poprzednich rozgrywkach była nią Portugalia, która zremisowała wszystkie mecze w grupie, a następnie wygrała cały turniej. To pokazuje nam, że walcząc do samego końca możemy odmienić naszą szale i pomimo słabego początku możemy wygrać główną nagrodę.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniKto ma najlepsze promocje bukmacherskie w 2021 roku?
NastępnyJakie plusy niesie za sobą granie u bukmacherów?