Bonusy na powitanie są dzisiaj oferowane praktycznie przez wszystkie firmy bukmacherskie online w Polsce. Od kilku lat rynek usług bukmacherskich w internecie rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Firmy bukmacherskie, które chcą osiągnąć wysoką pozycję na tym niełatwym rynku, muszą mocno inwestować nie tylko w liczbę dyscyplin czy wysokość kursów, ale także w promocje dedykowane nowo zarejestrowanym użytkownikom. Niniejszy artykuł to kompendium wiedzy odnośnie najważniejszych bonusów bukmacherskich w 2021 roku. Każdy, kto planuje utworzyć konto u bukmachera w najbliższym czasie, powinien dokładnie go przeczytać. 

bonusy bukmacherskie 2021
Bonusy bukmacherskie w Polskich firmach hazardowych

Jak wybrać najlepszy bonus startowy od bukmachera?

Użytkownicy serwisów bukmacherskich mogą korzystać z naprawdę niezwykle szerokiej liczby promocji oraz bonusów przeznaczonych dla nowych graczy. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta u jakiegokolwiek bukmachera, może wręcz przebierać w propozycjach. Najczęstszą promocją organizowaną przez polskie firmy bukmacherskie jest bonus od depozytu. Taki bonus znajdziemy w ofercie każdego szanującego się serwisu. Niestety, nie wszyscy początkujący gracze mają wiedzę na temat tego, w jaki sposób wybierać najlepsze bonusy od depozytu. Niektóre firmy bukmacherskie tę niewiedzę sprytnie wykorzystują. 

Jeśli jesteśmy zainteresowani promocją jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej, w pierwszej kolejności należy dokładnie przeczytać regulamin danej akcji specjalnej. Na co trzeba zwracać szczególną uwagę w trakcie czytania takiego regulaminu? Najistotniejsze są warunki uzyskania bonusu. Sprawdzamy zatem wymagania odnośnie minimalnego kursu, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z bonusu oraz wymaganej liczby obrotów kuponem.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście oferty powitalne dla nowo zarejestrowanych użytkowników firm bukmacherskich to nie tylko bonusy bez depozytu. Zdecydowana większość zakładów bukmacherskich online w Polsce ma dla swoich graczy także specjalne zakłady bez ryzyka, freebety czy bonusy od drugiej bądź trzeciej wpłaty. Ich promocje oraz bonusy z roku na rok są coraz atrakcyjniejsze! 

Najlepsze bonusy od depozytu 2021 – ranking 

Przeważająca większość polskich legalnych firm bukmacherskich oferuje swoim użytkownikom klasyczny bonus od depozytu, którego wysokość wynosi 100% od pierwszej zrealizowanej przez gracza wpłaty. Czym różnią się poszczególne promocje? Przede wszystkim maksymalną kwotą bonusu. U bukmacherów Fortuna, eWinner, Totolotek oraz Betfan możemy liczyć na 100% do kwoty 1000 złotych, w Milenium oraz LV BET dostaniemy 1500 złotych, w STS 1200 złotych, zaś w Etoto 200% do 100 złotych. Najwyższy bonus od pierwszej zrealizowanej wpłaty otrzymamy u bukmachera Totalbet – możemy liczyć tam na maksymalnie 5000 złotych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wiele firm bukmacherskich oferuje swoim graczom nie tylko bonusy od pierwszej zrealizowanej wpłaty, ale także od drugiej bądź trzeciej. Największy bonus na start znajdziemy u bukmachera Betfan, jednak obowiązuje on od trzech zrealizowanych depozytów. Przy pierwszym, drugim i trzecim depozycie dostajemy po 777 złotych, co daje nam kwotę prawie 3000 złotych. Ważny jest także oczywiście warunek dotyczący obrotu bonusem oraz kursy. W firmie bukmacherskiej STS należy obrócić bonusem trzykrotnie po kursie w wysokości 1,91, a w LV BET czterokrotnie po kursie w wysokości 2,0.

Freebet bez depozytu na początek – zasady 

Darmowy bonus, czyli freebet to promocja ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród polskich graczy. Polega ona na tym, że dostajemy od bukmachera darmowe środki na grę bez jakichkolwiek warunków. Tę promocję mają w swojej ofercie następujące firmy bukmacherskie: STS, Totalbet, Totolotek, LV BET oraz Fortuna. 

5 / 5. Ocen: 3

PoprzedniSTS VIP czy Fortuna Klub Plus – które programy lepsze?
NastępnyDlaczego analiza w zakładach bukmacherskich jest tak istotna?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.