Jeszcze do niedawna, aby grać w gry loteryjne, trzeba było niestety wyjść z domu i udać się do pobliskiego biura loterii. Sytuacja zmieniła się jednak drastycznie, bo Lotto jest już dostępne poprzez Internet. Totalizator Sportowy właśnie ogłosił, że rozpocznie sprzedaż Eurojackpot, Mini Lotto, Lotto Plus i Lotto przez Internet. To ogromna nowość, wpisująca się w aktualny trend rozwojowy Totalizatora Sportowego. Wszak do niedawna nie można było stawiać zakładów poza gotówką, a kiedy było to stosunkowo niedawno, można było płacić kartą w punktach sprzedaży loterii. Teraz możemy również kupować zakłady za pośrednictwem strony internetowej, a wkrótce zakłady można kupować za pośrednictwem aplikacji na Androida i iOS. Lotto poinformował tego ostatniego w swoim komunikacie, a nawet zacytował je, ale link do nich nie zadziałał.

lotto online jak grać
Jak grać w Lotto online? Zasady gry

Rejestracja w Lotto online

Aby zagrać w lotto online, musisz zarejestrować się na stronie za pomocą przycisku u góry strony. W pierwszym kroku musisz podać swój adres e-mail, numer telefonu, hasło i kod PIN. Następnie podaj szczegółowe informacje, w tym adres, PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego. Podczas rejestracji możesz ustawić liczbę i limity czasowe, aby hazard online nie pochłonął zbyt dużo pieniędzy. Na zakończenie rejestracji Totalizator Sportowy upewnia się również, skąd pochodzą pieniądze użytkownika i czy nie jest on politykiem ani członkiem rodziny. 

Wymagany jest dodatkowy proces weryfikacji, który polega na kliknięciu w link przesłany na wcześniej podany adres e-mail i przesłaniu zeskanowanej kopii dowodu osobistego za pomocą formularza na koncie gracza. W przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte. Obraz dowodu osobistego powinien być dobrej jakości, aby można było odczytać dane. Po zweryfikowaniu wieku i tożsamości został usunięty z bazy Totalizatora Sportowego.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zasady gry w Lotto przez Internet

Po przejściu procesu rejestracji, weryfikacji i zalogowaniu przejdź do serwisu Lotto online i wybierz opcję wpłaty środków. Można to zrobić szybkim przelewem, kartą płatniczą lub BLIKIEM. Użyłem tego drugiego, ponieważ jest najszybszy. Teraz możesz przejść do strony gry i znaleźć odpowiedni przycisk na stronie głównej Lotto. 

Tutaj możesz wybrać liczbę zakładów, które chcesz, i wybrać metodę gry: trafienie lub pudło lub użyj własnego zestawu liczb. Następnie wybierz liczbę losowań Lotto oferuje również możliwość zapisania się na kupony. Na koniec wystarczy dwukrotnie potwierdzić wysokość zakładu (jednocześnie Totalizator Sportowy skorzysta z mechanizmu lokalizacji, aby upewnić się, że gracz jest w Polsce) i czekać na potwierdzenie. Można je wydrukować, wysłać e-mailem, a wszystkie transakcje i zakłady można znaleźć w historii transakcji na stronie internetowej.

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Funkcje Lotto online

Długo oczekiwana nowość Totalizatora Sportowego polega na możliwości obstawiania lotto. Wraz z uruchomieniem pierwszego legalnego kasyna w sieci Total Casino, gry lotto online będą dostępne w grudniu 2018 roku. Ten ważny krok w zaspokajaniu potrzeb klientów oznacza digitalizację i wdrażanie innowacyjnych i nowoczesnych narzędzi do sprzedaży produktów online oraz zwiększenie przychodów Totalizatora Sportowego, a tym samym zwiększenie środków na rozwój sportu i kultury.

Proszę pamiętać, że to początek bardzo ważnego procesu dla dalszego rozwoju naszych usług. Wdrażając będziemy uważnie słuchać opinii graczy. Po pierwsze, aby rozpocząć korzystanie ze strony internetowej i obstawiać zakłady, musimy najpierw założyć konto i potwierdzić naszą tożsamość oraz pełnoletność. Początkowo można robić tylko zdjęcia do dowodu osobistego (zdjęcia są usuwane po weryfikacji) Teraz z pomocą mojej usługi ID możemy zalogować się do banku w celu potwierdzenia naszej tożsamości. Każda gra oznaczona jest informacją o puli nagród oraz dacie i godzinie następnego losowania. Na dedykowanej stronie każdej gry możemy wybrać jedną z wszystkich dostępnych opcji, na przykład w zakładach głównych lotto możemy zdecydować, w który system liczbowy grać, czy wybrać losowo, sami wybieramy numer lub obstawiamy w kolejnym losowaniu Ta sama liczba. Istnieje również możliwość włączenia subskrypcji, a następnie kontynuowania automatycznego bez naszego udziału, a nasza loteria będzie brała udział w kolejnych losowaniach. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przed postawieniem zakładu musimy zasilić konto gracza. Minimalna kwota to 10 zł, a maksymalna 50 000 zł. Korzystając z bramki płatności Dotpay możesz dokonywać płatności kartą kredytową / debetową i przelewem bankowym, ale możesz też zdecydować się na doładowanie BLIKIEM. Należy w tym miejscu pamiętać, że w przypadku aktywacji abonamentu (np. W zakładach LOTTO) środki na kolejne losowanie będą automatycznie pobierane z konta gracza do wyczerpania lub wyłączenia abonamentu. Jeśli wygrasz do 2280 zł, nie musisz iść do biura loterii z papierowym kuponem, jak w tradycyjnym formacie zakładów. Bonus zostanie zdeponowany na koncie gracza na podstawie zwycięskiego e-kuponu. Te środki można wykorzystać do dalszych zakładów lub przelać na konto bankowe. Ponad 2280 zł można zebrać w jednym z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego. Kiedy te środki zostaną wypłacone, na takie bonusy zostanie nałożony 10% podatek.

To powinna być subiektywna i osobista ocena, ale osobiście uważam, że od wielu lat gracze, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnej formy umieszczania kuponów w sieciach sprzedaży loterii, dla części z nich zawsze będą korzystali z tej formy Dobre i wygodniejsze. Dla tych, którzy na co dzień dokonują zakupów lub korzystają z bankowości elektronicznej, korzystający z aktywności online, „Lotto Online” będzie dobrym wyborem, a e-kupony w zakładach lotto to tylko kolejna z tych czynności. 

Jak dotąd granie w gry lotto wiąże się z koniecznością udania się przez wszystkich Polaków do najbliższego biura loterii i zakupu losów loteryjnych, kuponów czy zdrapek. W przeszłości, z wyjątkiem odliczanych monet i gotówki, nigdy nie wyobrażałem sobie, że użyję zakładu do opłacenia zakładu i mogłem płacić kartą tylko przez kilka lat. Jednak ta sytuacja się zmienia. Nasi rodacy coraz chętniej grają w loterie w Internecie.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniDarmowe promocje bukmachera STS na rok 2021
NastępnyBetclic to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.