Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim jest ogromna – co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości. Działający na nim bukmacherzy stale rywalizują ze sobą o nowego klienta, starając się przyciągnąć go do siebie wysokimi kursami, jakością oferty, ale też chociażby nowoczesnym wyglądem serwisu internetowego czy nowoczesną aplikacją mobilną towarzyszącą mu. Rzeczą, na którą większość z nas zwraca jednak największą uwagę jest bonus powitalny i choć jego kwota zazwyczaj pełni decydującą rolę, nie powinna ona być jedynym czynnikiem, na który zwracamy uwagę.

obrót bonusami powitalnymi
Jak obrócić bonusami Polskich bukmacherów online?

Musimy pamiętać, że środki otrzymane za pośrednictwem bonusu powitalnego, niezależnie od tego, w jakiej formie by on nie występował, trafią na konto bonusowe – specjalne saldo, z którego niemożliwe jest dokonywanie wypłat. Aby je przenieść, konieczne będzie obrócenie nimi, przy czym im niższe są wymagania dotyczące właśnie tego, tym atrakcyjniejsza powinna dla nas być oferta promocyjna.

Na czym polega obracanie środkami bonusowymi?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wszystkie środki, które pozyskujemy od bukmachera w akcjach promocyjnych (w tym jako bonus powitalny) trafiają na specjalne konto bonusowe. Aby przenieść je na to główne, należy je obrócić, co oznacza konieczność wydania ich określoną przez bukmachera ilość razy. Łączy się to z koniecznością dokonywania zakładów właśnie przy użyciu środków bonusowych i wygrywania ich (inaczej nie będziemy w stanie wydać więcej, niż dostaliśmy). Większość bukmacherów dodatkowo narzuca na obrót pewne wymagania, między innymi w postaci:

 • czasu na dokonanie obrotu;
 • minimalnej ilości zdarzeń na kuponie zaliczającym się do obrotu;
 • minimalnego kursu zdarzeń, których obstawianie zalicza się do obrotu.

Warto wspomnieć, że do obrotu zaliczają się stawki, jakie przeznaczamy na dane zdarzenie, a nie wygrane. Jeżeli więc postawimy 100 złotych, a wygramy 200 (na kursie 2.0), obróconą kwotą będzie ta pierwsza.

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obracanie bonusem na przykładzie najpopularniejszych polskich bukmacherów

Bonus powitalny w przypadku wielu polskich bukmacherów zazwyczaj związany jest z kwotą pierwszej wpłaty. W absolutnie każdym przypadku konieczne jest dokonanie obrotu – często jednak odbywa się to na zgoła odmiennych zasadach. Bonusy legalnych bukmacherów to najczęściej freebet, doładowanie do depozytu, a także bezpieczny zakład.

Obracanie bonusu powitalnego w STS

STS proponuje swoim klientom nawet 1200 złotych na start. Promocje w STS są najczęściej jednymi z najlepszych i atrakcyjnych dla klientów, nie inaczej jest także z obrotem bonusami. Jest to równowartość pierwszej wpłaty – dokonując więc depozytu o dokładnie takiej wartości, tyle też trafi na nasze konto bonusowe. Aby z kolei przemieścić te środki na saldo główne, należy obrócić te środki trzykrotnie. W przypadku wpłaty o wartości maksymalnej, w ramach konta bonusowego będziemy więc musieli wydać 3600 złotych. Warto przy tym pamiętać o wymaganiach:

 • kupony biorące udział w obrocie muszą cechować się kursem całkowitym przekraczającym 1,90;
 • do obrotu są zaliczane wyłącznie zakłady wygrane;
 • do obrotu nie zaliczają się kupony typu Maxikombi, Zakład Bezpieczny ani takie, które zostały rozliczone jako zwrot.
zakłady na gry karciane sts
Legalne gry karciane w Betgames STS

Obracanie bonusu powitalnego w Fortunie

Fortuna pod względem swojego bonusu powitalnego jest bukmacherem nietypowym. Wymaga bowiem obrotu środkami z konta głównego, dopiero potem przyznając bonus w Fortunie już bezpośrednio na konto www.efortuna.pl. Maksymalna kwota, jaką można dostać zależy od pierwszego depozytu i może wynieść nawet 1000 złotych. Pamiętajmy, że:

 • do obrotu zaliczają się kupony z minimum 3 spotkaniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,90;
 • obrotu należy dokonać 30 dni po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Obracanie bonusu powitalnego w Betfan

Betfan proponuje swoim użytkownikom możliwość zdobycia maksymalnie 3000 złotych, choć dokładna kwota zależy od pierwszej wpłaty. Bonus w Betfan działa bardzo podobnie, jak w przypadku wyżej opisanej Fortuny – zanim otrzymamy bonus, musimy obrócić środki na naszym koncie głównym. Konieczne jest dokonanie czterokrotnego obrotu, przy czym należy zwrócić na wymagania:

 • na obrót mamy 30 dni;
 • do obrotu zaliczają się kupony z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1,20 każde i kursie całkowitym nie niższym niż 2,00;
 • dziennie można dokonać maksymalnie 10% obrotu.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniJakie godziny otwarcia punktów Fortuna, STS i LVBet?
NastępnyJak obstawiać walki bokserskie?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.