STS jest jednym z najbardziej postępowych bukmacherów na polskiej scenie zakładów bukmacherskich – choć nie wiadomo, czy to temu należy przypisywać jego pozycję lidera na rodzimym rynku, faktem jest, że śledzi on trendy i upodobania typujących z całego świata i stara się wdrożyć rozwiązania mające być odpowiedzią właśnie na nie. Jedną z tychże odpowiedzi jest jego rozbudowana i świetnie zaprezentowana oferta na e-sport, na której zamierzamy się skupić w dzisiejszym wpisie.

sts obstawianie esportu
Jak skutecznie obstawiać zakłady na e-sport w STS online?

STS online i jego oferta na e-sport

STS jest bukmacherem, który w sposób nowatorski podchodzi do swojej oferty na e-sport, przede wszystkim (ale nie tylko) pod względem jej prezentacji. Zdecydował się na zawarcie owego e-sportu w obrębie osobnej zakładki, co ma mnóstwo plusów – pozwala bowiem rozgraniczyć klasyczny sport od tego elektronicznego, ale też mieć szybszy dostęp do gier, które nas interesują i konkretnych rozgrywek w ich obrębie,

Choć oferta bukmachera na e-sport jest bardzo rozległa, skupia się ona na kilku grach:

 • Counter Strike: Global Offensive, z wieloma turniejami międzynarodowymi i wewnątrzkrajowymi, w tym ESL Mistrzostwami Polski czy rozgrywkami w obrębie imprezy LOOT.BET;
 • League of Legends, które obecnie święci triumfy na scenie bukmacherskiej, będąc uważane za najlepszą grę z zapleczem e-sportowym. Tutaj pokrycie jest ogromne, bo obejmuje rozgrywki międzynarodowe, ale i na bardziej lokalnych podwórkach; LCK, LEC, LCS, LPL – rozgrywek jest mnóstwo, a każde z tych istotniejszych z perspektywy polskiego odbiorcy STS stara się pokryć w jak najlepszy sposób;
 • Dota 2, z turniejami pokroju Gold Occupation, Masters czy Perfect World League na czele;
 • StarCraft 2, które choć ma swój wiek, wciąż jest rozchwytywane przez graczy i wielbicieli strategii czasu rzeczywistego;
 • Valorant, a zatem jednej z najnowszych propozycji, które mają szansę na stanie się popularne; zwłaszcza, że Valorant pochodzi od twórców League of Legends.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

E-sport – dlaczego do jego obstawiania warto wybrać STS?

STS jako pośrednik w obstawianiu spotkań e-sportowych sprawdza się genialnie – nie tylko w teorii, ale i praktyce. Nawet transmisje na żywo można oglądać z meczów esportowych, to wielki atut ale nie jedyny. Do jego głównych zalet zaliczyć można:

 • Bardzo szeroką ofertę, którą nieco szerzej nakreśliliśmy już wcześniej.
 • Doskonałą prezentację tej właśnie oferty, która ujęta została w osobnym dziale na stronie internetowym, co zwiększa jej czytelność i pozwala uniknąć zmieszania się jej z podstawową ofertą na klasyczne spotkania sportowe.
 • Wysokie kursy, niejednokrotnie niemal bezkonkurencyjne, zwłaszcza w przypadku gier, które w naszym kraju uchodzą za niszowe (King of Glory, Arena of Valor i inne). Dlatego zawodowi typerzy obstawiają w STS.
 • Dostępność – z oferty na e-sport można korzystać na wiele różnych sposobów – przy użyciu serwisu głównego bukmachera, jego aplikacji głównej, albo też po odwiedzeniu jego lokali stacjonarnych.
 • Pokrycie modelem na żywo, obecne w przypadku niemal każdych potencjalnie interesujących spotkań.
 • Troszczeniem się o klienta – STS na bieżąco modyfikuje swoją ofertę na e-sport, uzależniając jej rozwój i kierunek, w którym podąża od upodobań typujących.
bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

STS – promocje i bonusy na e-sport

STS swoją pozycję lidera na polskim rynku bukmacherskim zawdzięcza nie tylko ofercie głównej, ale też tej bonusowej. W jej obrębie bierze pod uwagę e-sport, niektóre promocje kierując wyłącznie do obstawiających go ludzi, a środków z większości tych ogólnie dostępnych bonusów udostępniając do wykorzystania właśnie w obrębie sportów elektronicznych. Promocje bukmachera STS znane są z tego, że bardzo łatwo je obrócić przed wypłatą, a to szczególnie ważne.

Podobnie, jak w przypadku większości polskich bukmacherów, u STS podstawą oferty promocyjnej jest tak zwany bonus powitalny, skierowany wyłącznie do nowych użytkowników. Pozwala on nam na pozyskanie nawet 1200 złotych na darmową grę. Skorzystanie z niego zakłada wyrażenie na to chęci w czasie rejestracji, ale też dokonanie pierwszej wpłaty – jej sumie odpowiada właśnie ilość środków bonusowych. Bonus najbardziej wykorzystamy więc wpłacając równo 1200 złotych (albo też więcej – nie ma to większego znaczenia). Pamiętajmy jednak, że środki z bonusu powitalnego trafiają na saldo bonusowe – aby móc nimi swobodnie zarządzać (w tym je wypłacać), trzeba je trzykrotnie obrócić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób dopiero zakładających konto w STS jest wykorzystanie kodu promocyjnego, który wpisać można jedynie przy zakładaniu konta na stronie www.sts.pl. Ten specjalny kod promocyjny STS potrafi dać nieco środków na darmową grę – co ważne, są to środki niezobowiązujące, a zatem nienarzucające na nas żadnych wymogów obrotowych. Kodem, który jest nam w stanie przynieść najwięcej jest BETONLINE – dzięki niemu pozyskamy aż 29 złotych na typowanie.

STS zadbało również o uatrakcyjnienie obstawiania wyłącznie osobom obstawiającym e-sport. Każdego tygodnia mogą one sięgnąć po 10-procentowy zwrot środków z e-sportowych kuponów, które okazały się przegrane. Zwrot wynosi maksymalnie 25 złotych i zależy od wkładu własnego (stawki). Z akcji można korzystać co tydzień – aby to jednak robić, należy wcisnąć odpowiedni przycisk związany z chęcią brania udziału w tej właśnie promocji. Znajduje się on na oficjalnej stronie bukmachera, w stosownej zakładce z bonusami i promocjami.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniBetclic to najlepszy legalny bukmacher w Polsce?
NastępnyJak sprawdzić, czy bukmacher jest legalny? Lista bukmacherów w Polsce 2021
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.