Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim jest ogromna – mimo faktu, że legalnie działa na nim zaledwie kilkunastu bukmacherów. Stale starają się oni podebrać klientów swojej konkurencji, ale i przekonać do siebie niezaznajomionych jeszcze z tematyką potencjalnych typujących. Korzystają przy tym z wielu różnych sposobów, jednym z których – a zarazem tym najskuteczniejszym – są wszelkiego rodzaju bonusy i darmowe promocje. Polskie zakłady bukmacherskie oferują graczom bonusy. Co tak właściwie są one nam w stanie dać? Jakie są zalety sięgania po nie i jak tak właściwie to robić? Te wszystkie tematy, ale i wiele innych, poruszymy w naszym krótkim przewodniku.

polskie zakłady bukmacherskie bonusy
Polskie zakłady bukmacherskie – darmowe bonusy i promocje

Zalety sięgania po bonusy i darmowe promocje

Polscy bukmacherzy online nie bez powodu korzystają z metody promowania się rozmaitymi bonusami. Wynika to z faktu, że są one rzeczywiście lubiane przez ich odbiorców – typujących, takich, jak my. Sympatię, jaką ich darzymy zawdzięczają przede wszystkim temu, że:

  • pozwalają zoptymalizować nasz budżet – jedne bardziej, inne z kolei mniej – każdy jednak pozwala nam na bardziej efektywne wykorzystanie naszego budżetu. Czy to poprzez jego zwiększenie, czy też efektywniejsze zagospodarowanie;
  • są proste do otrzymania – zazwyczaj wymagają od nas spełnienia zaledwie kilku warunków;
  • są darmowe – nie musimy płacić za dostęp do nich. Są w końcu formą promowania się przez samego bukmachera.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy powitalne – rodzaje i opis pozyskiwania

Głównym elementem oferty promocyjnej każdego szanującego się i działającego w Polsce bukmachera są zawsze bonusy powitalne. Jak sama ich nazwa może sugerować, powstały one z myślą o nowych klientach, którzy właśnie zakładają swoje konto w serwisie danego operatora. Bonusy tego typu są więc czymś, co Polskie zakłady bukmacherskie traktują jako swoją własną wizytówkę. W związku z tym stale dbają o to, by zawsze były atrakcyjniejsze od tych prezentowanych przez konkurencję.

Procedura związana ze skorzystaniem z bonusu powitalnego jest bardzo prosta i zamyka się w trzech krokach. Na samym początku musimy znaleźć bukmachera, u którego chcielibyśmy się zarejestrować, a następnie przejść do formularza rejestracyjnego w obrębie jego serwisu internetowego. W formularzu tym musimy wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego. Automatycznie damy sobie do niego dostęp.

Bukmacherzy w Polsce dają dostęp do trzech podstawowych rodzajów bonusów powitalnych:

  • bonus od pierwszego depozytu, ściśle związany z pierwszą wpłatą, wymagający od nas obrócenia nim na ściśle określonych zasadach;
  • freebet – najmniej wymagający, bo dający środki na zakłady bukmacherskie bez zobowiązań obrotowych;
  • cashback, zwracający pieniądze za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany (do pewnej kwoty, oczywiście).
bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Kody bonusowe – czy rzeczywiście działają?

Na łamach wielu serwisów, w tym również i naszego, znaleźć można tak zwane kody promocyjne, czyli krótkie kody, które zapewniają dodatkowe bonusy na start jakie oferują bukmacherzy w Polsce.Kody te rzeczywiście działają – pod warunkiem, że wpiszemy je w czasie rejestracji, w określone przez bukmachera pole (zazwyczaj noszące nazwę „Kod promocyjny”). Podobnie jak bonusy powitalne, taki i kody te możemy wykorzystać wyłącznie raz i tylko w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego. Później tracimy szansę na skorzystanie z nich.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce i ich oferta bonusowa

W Polsce swoją legalną działalność prowadzi kilkunastu różnych bukmacherów, z których żaden nie zamyka swojej oferty na tej głównej, a klientów zachęca do rejestracji i grania poprzez bonusy promocyjne. Nie wszyscy jednak robią to w atrakcyjny z naszej perspektywy sposób. Poniżej przedstawiamy to, jak to robią najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy oferują graczom ciekawe promocje bukmacherskie i bonusy za darmo.

Bonusy u bukmachera STS

U Polskiego bukmachera STS, obecnie uważanego za lidera na polskiej scenie bukmacherskiej, możemy liczyć na solidne bonusy promocyjne, zawsze na jasnych zasadach związanych z warunkami korzystania z nich. Tym głównym jest oczywiście bonus powitalny STS, potrafiący dać nawet 1200 złotych na zakłady bukmacherskie, zależne od pierwszego depozytu. Firma organizuje również wiele promocji ograniczonych czasowo, zwykle ściśle związanych z konkretną dyscypliną sportu, ale i usługami dodatkowymi, w tym zakładami na legalny poker.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy u bukmachera Fortuna

Fortuna to bukmacher, którego oferta bonusowa jest niezwykle kusząca. Skupia się nie na jednym, a na trzech bonusach powitalnych – od depozytu (do 2000 złotych), freebecie (20 złotych) oraz cashbacku (200 złotych). To jednak nie koniec. Bukmacher ze słoneczkiem daje bowiem również dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego, w ramach którego nagradza każdy składany w jego obrębie zakład specjalnymi punktami, możliwymi do wymiany na nagrody (w tym lepsze kursy czy dodatkowe bonusy).

Bonusy u bukmachera Betclic

Betclic to bukmacher młody, ale bardzo ambitny, obecnie znajdujący się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o swoją ofertę na zakłady bukmacherskie. Sam w sobie pozwala zoptymalizować budżet na typy bukmacherskie wieloma ograniczonymi czasowo bonusami na konkretne dyscypliny sportu. Często organizuje rywalizację między typującymi, ale też daje dostęp do bazującego na formule cashbacku bonusu, zwracającego nawet 550 złotych (Kod: KOD550) za pierwszy kupon, jeśli tylko ten okaże się nietrafiony.

5 / 5. Ocen: 4

PoprzedniZakłady bukmacherskie dla początkujących – co trzeba wiedzieć?
NastępnyWyniki live meczów piłkarskich – gdzie sprawdzić najlepiej?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.