Systemy bukmacherskie odnoszą się do zasad i reguł, które określają sposób dobierania stawek na dane wydarzenie sportowe. Wśród najpopularniejszych systemów można wyróżnić między innymi ,,płaską stawkę”. W tym wariancie każdy zakład grany jest za określoną, zawsze taką samą kwotę. Warto zaznaczyć, że kwota w tym wypadku może być dowolna. Można zakłady stawiać w wysokości na przykład 20, 40 czy też 100 złotych. Warto jednak zauważyć, iż w płaskiej stawce pojedynczy zakład ma nie przekraczać od 2 do 5 procent całości budżetu, który przeznaczony jest na tego rodzaju gry. To rozwiązanie dedykowane jest zwłaszcza początkującym graczom, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w stawianiu zakładów. Niewątpliwym atutem tego systemu jest jego prostota. Dużym walorem tego systemu jest również niski poziom ryzyka i wynikający z niego niski poziom bankructwa.

systemy bukmacherskie
Popularne systemy bukmacherskie

Stawkowanie procentowe dla osób, zaczynających przygodę z bukmacherką

Kolejnym, popularnym systemem jest stawkowanie procentowe. Stawka zakładu w tym rozwiązaniu zależna jest bezpośrednio od określonej wysokości, posiadanego przez gracza kapitału. Warto zauważyć, iż w tej metodzie wartość stawki uwarunkowana jest zawsze poprzednim zakładem. Daje to bezpieczeństwo stawiania zakładów i niskie ryzyko bankructwa. Kwoty w zakładach rosną, w sytuacji gdy dany gracz wygrywa.

Analogicznie kwoty te maleją, w sytuacji, gdy dany gracz przegrywa poprzez złe obstawienie zakładu. Stawkowanie procentowe zakłada, że kwota zakładu nie może przekraczać pułapu dwóch procent w odniesieniu do posiadanego kapitału. Wspomniany system również sprawdza się dobrze w zakładach początkujących graczy, podobnie jak płaska stawka.

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Progresja w wydarzeniach sportowych

Progresja jest to kolejny system bukmacherski, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Polega on na obstawianiu danego ciągu wydarzeń sportowych pod kątem danej strategii. Co istotne, stawka przeznaczana na następny zakład zależy bezpośrednio od wyniku poprzedniego wydarzenia sportowego. Metoda ta polega przede wszystkim na powiększaniu stawek w sytuacji, jeśli dany zakład został przegrany. W takiej sytuacji również następuje powrót do wyjściowej kwoty określanej przez wygraną. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zauważyć, iż w progresji jeśli dany zakład z serii będzie wygrany, to wówczas wszelkie dotychczasowe straty finansowe się zwracają. W ten sposób można grę rozpocząć od początku. W tym systemie, realizowany jest ściśle określony plan obstawiania wydarzeń sportowych. Gra kończy się w sytuacji, jeśli osiągnie się satysfakcjonujące efekty finansowe. Wówczas można rozpocząć ją od nowa. Kończy się grę również w sytuacji, jeśli osiągnie się serię, zakończoną niepowodzeniem.

System rosnącej progresji dedykowany doświadczonym graczom

Kolejnym systemem bukmacherskim jest rosnąca progresja. Metoda ta dedykowana jest zwłaszcza osobom, którym zależy na osiągnięciu szybkiego zysku w możliwie jak najkrótszym czasie. Warto zauważyć, że kwota podnoszona jest tutaj wyłącznie w sytuacji poprawnie wytypowanego zakładu, co minimalizuje ryzyko bankructwa. Jest to bez wątpienia skuteczna i bezpieczna metoda przynosząca zyski. W tym przypadku odnosi się również stosunkowo nieduże straty w sytuacji trefnego obstawiania.

Dla przykładu, startując od kwoty 8 zł, przy wygranej, podnosi się następnie kwoty za zakłady do 16 zł i potem do 32 zł. Bez wątpienia system rosnącej progresji dedykowany jest przede wszystkim graczom, którzy mają doświadczenie w obstawianiu wydarzeń sportowych i mają oni dużą wiedzę w zakresie tematyki sportowej.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniJak obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet?
NastępnyTotolotek – bonus za polecenie znajomym
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.