Każdy początkujący gracz powinien przeczytać jakie zasady obowiązują przed rozpoczęciem zabawy z bukmacherką. Postanowiliśmy zebrać te najpopularniejsze w jeden artykuł i wam je przedstawić. Pamiętajcie oczywiście, że żeby zawierać zakłady musicie mieć ukończone 18 lat. To wymóg, którego przestrzega każdy bukmacher.

darmowe poradniki bukmacherskie
Dla początkujących graczy poradniki bukmacherskie mogą być wybawieniem

ABC obstawiania

1) Odróżniaj granie od zabawy.

Na samym początku swojej przygody odpowiedz sobie na bardzo ważne pytanie. Robię to dla zabawy czy dla zysku? Jeśli nie podejmiemy tej decyzji na samym starcie, to późniejsza gra może być zaprzepaszczona przez niekorzystne wyniki, a nawet doprowadzić na do ruiny gracza.

2) Oddzielaj pieniądze na zakłady od tych na życie.

Możliwe, że to najważniejsza zasada. Na zakłady musisz przeznaczać budżet, który nawet w razie przegranej nie sprawi, że sytuacja finansowa twojej rodziny się znacznie pogorszy, Zdarzały się i nadal zdarzają sytuacje, że gracze popadają w silne uzależnienie i przegrywają na zakładach rzeczy, które są ważniejsze od pieniędzy.

3) Jaki jest cel twojej gry?

Tak jak w życiu, tak i w zakładach bukmacherskich powinniśmy wyznaczać sobie odpowiednie cele, które zdefiniujemy w najlepszy sposób. Poczuj się jak przedsiębiorca, który, zanim zacznie działalność, tworzy swój plan na ten biznes. Pamiętaj też, że granie bez celu prędzej czy później może sprawić, że będziesz bankrutem!

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

4) Nie stawiaj pieniędzy, których strata Cię zaboli. Szanuj swój zysk.

Rada ta powiązana jest z tą pod numerem 2. Zakłady są testem samokontroli i silnej woli. Nikt nie powinien traktować wygranych na zasadzie „wygrałem 3000, to mogę teraz zagrać za 2000″. Dużo lepiej pomyśleć jak mógłbyś wydać te pieniądze na swoją rodzinę, opłaty czy wakacje.

5) Ucz się na błędach!

Musisz pamiętać, że wiele osób przegrało, przegrywa i jeszcze więcej będzie dopiero przegrywać. Wiele z nich nawet nie stara się zrozumieć powodów, czemu tak się stało. Bądź inny, analizuj swoje porażki, staraj się wyciągać wnioski i unikać popełniania tych samych błędów. Możesz analizować też błędy innych, które także mogą Ci pomóc uniknąć porażki.

6) Los nie jest twoim przeciwnikiem.

Wiele osób myśli, że w zakładaniu grają przeciwko jakiejś drużynie, zawodnikowi albo losowi. To błędne przekonanie, które nigdzie nie prowadzi. Tak naprawdę powinno grać się przeciwko bukmacherowi. To on bowiem wystawia kursy. I tak jak my jest człowiekiem, więc popełnia błędy. Co to powinno oznaczać dla Ciebie jako gracza? Szukaj błędów, one pozwolą Ci wygrać. Musisz jednak pamiętać, że to nie będzie proste!

7. Zdrowie musi być dla Ciebie najważniejsze.

Przegrałeś? Zastanów się, jak to odebrałeś. Kosztowało Cię to dużo nerwów? Nagle straciłeś cały dobry humor? Przeanalizuj to, a następnie pomyśl, czy chcesz próbować ponownie. Przegrane to część zakładów i jeśli nie znosisz ich dobrze, to nie ma sensu marnować swojego zdrowia. Ono jest znacznie ważniejsze od pieniędzy. Musisz o tym zawsze pamiętać.

8. Zarobek nie będzie szybki, nie nastawiaj się.

Oczywiście istnieje coś takiego jak „złoty strzał’, czyli olbrzymia wygrana na 1 kuponie. Takie zdarzenia są jednak bardzo rzadkie i nie powinniśmy na nie liczyć. Wiąże się też z tym jeszcze jeden aspekt. Wygranie, zwłaszcza na początku obstawiania, dużych pieniędzy bardzo zmniejsza naszą czujność, a to w długiej perspektywie prowadzi nas do strat i wielu przegranych. Lepiej jest postawić na stabilne, regularne i długofalowe systemy powiększania naszego kapitału. Sens tego zjawiska idealnie oddaje przysłowie „małą łyżeczką więcej się najesz”.

9. Odpowiednie podejście jest najważniejsze.

By wygrywać, musisz mieć mentalność zwycięzcy. Porażki ponoś z honorem, a zwycięstwami nie ciesz się nadmiernie. Samozachwyt to pułapka. Myśl o sobie i o zakładach jak o górach. Zawsze możesz wejść na jeszcze większy szczyt.

10. Nie poddawaj się!

Nie udało Ci się na początku? Trudno, świat się nie zawalił. Wygrywanie musi poprzedzić nauka. A nie ma lepszej nauki niż przez błędy. Bukmacherka jest jedną z rzeczy, w których do perfekcji dąży się nawet latami.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniAktualne oferty promocyjne w Fortunie
NastępnyJak obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.