Lojalni użytkownicy, którzy często grają w ramach danej firmy bukmacherskiej mogą liczyć na specjalne względy i przywileje. Chcesz dowiedzieć się, jak dostać się do ekskluzywnej strefy VIP bukmacherów? Na jakie profity można tam liczyć?

strefa vip w firmach bukmacherskich
Strefa VIP w firmach bukmacherskich – jak się tam dostać?

Jak zostać VIP-em w firmie bukmacherskiej?

Bycie VIP-em to niewątpliwie prestiżowa sprawa. Jak jednak uzyskać dostęp do tego elitarnego grona i tym samym do wielu nagród (nie tylko stricte pieniężnych)? Liczy się na pewno to, żeby systematycznie obstawiać zakłady w jednej firmie bukmacherskiej. Marzy Ci się zostać VIP-em? W takiej właśnie sytuacji dobrze jest zapoznać się z regulaminami takich stref; odnośnie różnych bukmacherów. Potem na tej podstawie możesz zdecydować, gdzie warto szczególnie postarać się o zostanie VIP-em…

Na pewno największe szanse mają gracze, którzy obstawiają relatywnie dużo. Liczą się też pieniądze. Im większe stawki, tym większa szansa na zostanie VIP-em. Nie da się ukryć, że najłatwiej w tym względzie mają typerzy, którzy nierzadko przegrywają spore sumy. Tacy Klienci to prawdziwy skarb dla każdego podmiotu hazardowego. Firmy bukmacherskie w Polsce chcą zatrzymać tych graczy, ponieważ wiedzą, że jest to po części w ich interesie. Na szczęście nie trzeba specjalnie przegrywać kuponów, by zostać VIP-em. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z warunkami przystąpienia do tego elitarnego grona.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli masz już starannie wyselekcjonowanego bukmachera internetowego, to warto systematycznie puszczać tam kupony. Często jest tak, że za zagrane wydarzenia zbiera się punkty. Po przekroczeniu określonej liczby oczek można liczyć na zaszczytny status VIP-a. Czasami zaś trzeba po prostu czekać na zaproszenie od osób odpowiedzialnych za ten dział w firmach bukmacherskich. Przykładowo STS VIP i Fortuna Klub to najbardziej porządane miejsca w tych popularnych Polskich zakładach bukmacherskich. Pamiętaj, że warunki różnią się zatem w zależności od konkretnego podmiotu.

W strefie VIP można liczyć na specjalne traktowanie

Dlaczego warto starać się zostać VIP-em? Nie tylko chodzi o prestiż. To szansa na rozmaite profity. Słusznie przypuszczasz, ze VIP może zdecydowanie więcej. Jest specjalnie traktowany. Na to nie mogą zaś liczyć zwykli użytkownicy. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Np. Twoje operacje finansowe są realizowane poza kolejnością. Dzięki temu możesz błyskawicznie wpłacać i wypłacać pieniądze. Często jest tak, że gracz ze strefy VIP może poza kolejnością załatwiać swoje sprawy dotyczące własnego konta. Szary użytkownik musi odczekać swoje w kolejce. A członek tej prestiżowej grupy uzyskuje odpowiedzi na nurtujące go pytania o wiele szybciej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego jeszcze warto być VIP-em? Bez wątpienia na sprawy takiego użytkownika patrzy się przez inny pryzmat. Jeśli członek grupy VIP będzie miał nietypową prośbę (np. o dodanie do oferty konkretnego zakładu), to jest większa szansa, że ta prośba zostanie spełniona. A dla wielu użytkowników ma to spore znaczenie. Chcą być traktowani wyjątkowo. W związku z tym chętnie grają w danej firmie bukmacherskiej, by w niedługiej przyszłości zyskać status VIP-a.

Atrakcyjne bonusy i darmowe promocje

Tutaj chodzi jednak nie tylko o specjalne traktowanie. Liczy się również to, że członkowie tej elitarnej grupy otrzymują bardzo atrakcyjne i często najlepsze bonusy. Są one przeznaczone tylko dla nich. W związku z tym nie ma ich w ogólnej puli. Jak to wszystko wygląda od strony formalnej? Jeśli będziesz VIP-em to od czasu do czasu będziesz otrzymywał wiadomości skierowane tylko i wyłącznie do Ciebie. Np. dotyczące właśnie tego aspektu. Dzięki temu będziesz mógł podwoić swój kolejny depozyt, ale nie tylko. Osoby mogące liczyć na takie specjalne traktowanie otrzymują również wiele ofert dotyczących mniej lub bardziej ważnych wydarzeń sportowych.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Można zatem np. zagrać bezpłatny zakład na hitowe spotkanie ligi angielskiej, czy hiszpańskiej itp. Oczywiście, ta gotówka nigdy do końca nie jest darmowa. Zazwyczaj bowiem wiąże to się z tym, że trzeba potem spełnić określone wymagania dotyczące obrotu. Niemniej jednak i tak użytkownicy cieszą się, że otrzymują takie promocje. Potrzeba bowiem zazwyczaj niewiele wysiłku, by zrobić obrót i stać się posiadaczem dodatkowej gotówki.

Możliwość uczestnictwa w ważnych wydarzeniach sportowych

Okazuje się, że bukmacherzy w Polsce nagradzają aktywnych użytkowników nie tylko poprzez szybko realizowane transakcje finansowe, czy oferując im atrakcyjne bonusy. Co ciekawe, można również liczyć na uczestnictwo w ważnych wydarzeniach sportowych. Dużo tutaj zależy od tego, kogo na co dzień sponsoruje dana firma bukmacherska. Jeśli wybierzesz podmiot wspomagający reprezentację Polski, to możesz liczyć na zaproszenie do specjalnej loży na istotne spotkania. To naprawdę jest możliwe. Trzeba być członkiem grupy VIP, a wtedy takie zaproszenia na pewno się pojawią.

Zazwyczaj firmy bukmacherskiej jak STS, Betclic czy Fortuna ochoczo piszą o takich nagrodach, by zachęcić użytkowników do większej aktywności. Sprawdź zatem, gdzie możesz liczyć na takie właśnie przywileje. Wtedy gra będzie dawała jeszcze większej satysfakcji. Nie zabraknie Ci też motywacji do systematycznego puszczania kuponów. Pamiętaj jednak, by wszystkie były dokładnie analizowane. Dzięki temu będziesz regularnie wygrywał pieniądze.

5 / 5. Ocen: 5

PoprzedniDlaczego analiza w zakładach bukmacherskich jest tak istotna?
NastępnyKto ma najlepsze promocje bukmacherskie w 2021 roku?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.