W dzisiejszych czasach działający legalnie polscy bukmacherzy stale konkurują ze sobą na różnych polach. Nawet po wprowadzeniu nowelizacji Ustawy Hazardowej w 2017 roku nic się w tej kwestii nie zmieniło, a mniejsza ilość podmiotów działających na naszym rynku nie przeszkodziła im w dalszej rywalizacji. Choć większość bukmacherów stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów poprzez wszelkiego rodzaju bonusy promocyjne, niektórzy promują również lojalność, nagradzając klientów stale zostawiających u nich pieniądze właśnie przez dokonywanie zakładów. Poniżej zaprezentujemy listę z bukmacherami z najlepszym programem lojalnościowym na polskim rynku, wraz z opisem, jak każdy z nich działa oraz wymaganiami związanymi z zarejestrowaniem się w nim.

fortuna klub plus
STS VIP czy Fortuna klub plus?

Co musimy wiedzieć o programach lojalnościowych polskich bukmacherów?

  • Uczestnictwo w każdym z nich jest darmowe – nie musimy nic płacić zarówno za rejestrację w programie lojalnościowym (która u niektórych bukmacherów jest zresztą automatyczna), ale też za samo korzystanie z niego.
  • Są często bardziej opłacalne, niż bonusy powitalne – jeżeli już wybieramy bukmachera dla siebie, to na nie powinniśmy patrzeć w pierwszej kolejności, szczególnie jeśli mamy zamiar obstawiać przez dłuższy czas. Podczas gdy bonusy powitalne są jednorazowe (i najczęściej konieczne do wykorzystania w określonym przedziale czasu), programy lojalnościowe są stałe i nasze korzyści płynące z uczestnictwa w nich zazwyczaj rosną wraz z czasem.
  • Możemy być członkami kilku programów jednocześnie – rynek jest wolny, a nic na nim nie ogranicza nas do korzystania z oferty zaledwie jednego bukmachera. Tyczy się to również programów lojalnościowych – możemy być członkami kilku, a żaden z nich nie wyklucza tego.

Program lojalnościowy STS – Strefa STS VIP

STS (Star-Typ Sport) jest bukmacherem działającym na naszym rynku już od 1997 roku, zarówno w stacjonarnych punktach, jak i tych w całości internetowych. Jego doświadczenie znajduje odzwierciedlenie również w tym, że w chwili obecnej posiada prawie 50% udziałów na polskim rynku bukmacherskim.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Programem lojalnościowym u bukmachera STS jest STS VIP. Jest to program dość nietypowy, przede wszystkim ze względu na jego „elitarność” – nie da się do niego zapisać, a na członkostwo w nim należy sobie zapracować. Bukmacher sam musi nas zaprosić do niego, a bierze pod uwagę przede wszystkim naszą aktywność i zaangażowanie w grę. Choć dokładne wymagania nie zostały tutaj podane, a są zaledwie ogólnikowe, nie zawsze wiążą się wyłącznie z kwotą, jaką wydajemy na zakłady (choć ta jest niezwykle istotna) – często bardzo ważna jest tutaj również regularność, poziom aktywności oraz chociażby liczba logowań w serwisie internetowym bukmachera.

Co daje nam członkostwo w tym programie lojalnościowym na stronie www.STS.plPrzede wszystkim priorytetową obsługę – przydzielony nam zostanie nasz indywidualny konsultant, który będzie mógł udzielić nam wszelkich informacji w razie jakichkolwiek problemów. Dodatkowo program daje nam dostęp do wszelkiego rodzaju eventów sportowych, zupełnie za darmo (przede wszystkim takich sponsorowanych przez STS). Jeżeli jesteśmy członkami Strefy VIP, możemy grać za więcej – bez potrzeby autoryzacji, często wymaganej w przypadku zbyt dużych zakładów.

Program lojalnościowy Fortuna – Fortuna Klub Plus

Fortuna to kolejny bukmacher w Polsce cechujący się dużą rozpoznawalnością, zaufaniem w naszym kraju, ale także i ogromnym, budowanym od 1996 roku (początkowo pod nazwą Profesjonał) doświadczeniem, które przelewa również na swoją ofertę internetową (choć swoje usługi kieruje również do klientów jego wielu punktów stacjonarnych).

Program lojalnościowy Fortuna, noszący nazwę Fortuna Klub Plus, nagradza regularność oraz ilość zostawianych u bukmacherach pieniędzy. Aby się do niego zapisać, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej bukmachera, a wcześniej – posiadać zweryfikowane konto na jej łamach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sam program nagradza regularną grę. Za każde 2 złote wydane na zakłady otrzymamy 1 punkt FKP. Zgromadzone punkty jesteśmy z kolei w stanie wydać albo na darmowe zakłady na www.efortuna.pl, albo też na specjalne bonusy czy atrakcyjniejsze kursy na wybrane spotkania. Warto wspomnieć, że już za samą rejestrację w programie otrzymamy 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych w freebecie. Punkty w Fortunie nie wygasają z czasem, dlatego też możemy je wykorzystać kiedy tylko chcemy. Nieważne, czy nasza gra będzie regularna, czy zaledwie okazjonalna – liczy się wierność temu bukmacherowi i wracanie do jego oferty.

Program lojalnościowy Milenium – Liga Mistrzów Milenium

Milenium jest legalnym bukmacherem, który swoje usługi świadczy nieprzerwanie od 2003 roku i wyróżnia się na tle innych sposobem prezentacji swojej internetowej oferty, ale też podejściem do oferty promocyjnej, zarówno dla nowych typerów, jak i dla tych, którzy typują u niego już od dłuższego czasu.

Aby zarejestrować się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów jakie oferują Polskie zakłady bukmacherskie Milenium należy po prostu założyć swoje konto internetowe (w punktach stacjonarnych trzeba zgłosić taką chęć pracownikowi). Sam program działa mniej więcej w taki sam sposób, jak program Fortuny – za każdy zakupiony przez nas kupon otrzymujemy tu więc punkty, zależne od wybranego spotkania, które obstawiamy, ale i rodzaju kuponu. Punkty te nie zależą jednak od rozwiązania kuponu – niezależnie więc od tego, czy okaże się on wygrany czy przegrany, zawsze je otrzymamy. Im stawka jest większa i im więcej zdarzeń znajduje się w obrębie jednego kuponu, tym więcej jesteśmy w stanie zyskać w ostatecznym rozrachunku.

Zgromadzone w ramach tego programu lojalnościowego punkty jesteśmy w stanie spożytkować na środki na darmowe zakłady.

Program lojalnościowy Totolotka – BetClub

Totolotek powstał w 1992 roku, co czyni go najstarszym polskim bukmacherem, a także takim najbardziej doświadczonym. Istnieje zarówno w formie punktów stacjonarnych, jak i w postaci Internetowej i jako jedyny spośród polskich bukmacherów należy do organizacji The European Lotteries and Toto Association, która jest oficjalnym partnerem UEFA.

Totolotek praktycznie od początku swojego istnienia daje możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym BetClub, w ramach którego jesteśmy w stanie zdobywać punkty za każdy dokonywany u tego bukmachera zakład. Ich ilość zależy od rodzaju stawianego zakładu, ale też od stawki. Totolotek często organizuje również specjalne akcje, w ramach których można skorzystać z preferencyjnej punktacji – zwłaszcza na takie spotkania sportowe, w których udział bierze drużyna sponsorowana przez firmę.

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Uczestnictwo w programie pozwala na zdobywanie kolejnych rang. Posiadając od 0 do 5000 punktów posiadamy rangę srebrną, od 5000 do 20 000 złotą, a powyżej – platynową. Ranga złota pozwala nam pozyskiwanie aż o 20% punktów więcej przy każdym zakładzie. Platynowy status to aż 50% punktów więcej. Punkty wygasają w przeciągu roku, a nagrody za nie są możliwe do pobrania po zdobyciu 5000 punktów.

Program lojalnościowy forBet – VIP Club

ForBET to najmłodszy spośród wyżej wymienionych polskich bukmacherów – na polskim rynku działa od 2016 roku, ale godnie walczy o fotel lidera i nowych klientów, zachęcając ich nie tylko powitalną ofertą bonusową, ale też taką, z której można korzystać wraz z dokonywaniem kolejnych zakładów i zwiększaniem swojego stażu w jego bukmacherskim serwisie internetowym.

Program lojalnościowy VIP Club u bukmachera forBET powstał wyłącznie z myślą o użytkownikach najaktywniejszych i wydających w jego serwisie najwięcej. Firma sama zaprasza do niego nowych graczy, ale tylko tych, których aktywność w serwisie www.iforbet.pl jest duża, podobnie, jak obrót i częstotliwość dokonywanych wpłat. Minimalna ilość wpłat upoważniająca do udziału w programie wynosi 10 tysięcy złotych. Sama firma z kolei uczestnikom programu lojalnościowego oferuje osobistego opiekuna, szybką autoryzację transakcji o wyższych wartościach, wyższą tolerancję wysokich zagrań oraz zaproszenia na wydarzenia sportowe, zwłaszcza te najciekawsze i takie, które są sponsorowane przez samego bukmachera – zawsze w ekskluzywnej strefie VIP.

5 / 5. Ocen: 1

PoprzedniWyniki live meczów piłkarskich – gdzie sprawdzić najlepiej?
NastępnyKtóry bukmacher ma najlepsze bonusy bukmacherskie?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.