Tym co najczęściej skłania nowych klientów do rejestracji w Totolotku jest bez wątpienia ugruntowana pozycja firmy na polskim rynku, wysokie kursy oraz bardzo dobry bonus powitalny w wysokości nawet 1 tysiąca złotych (100% od pierwszej wpłaty) oraz darmowego zakładu 25 złotych za samo założenie konta.

bonusy i promocje w totolotku
Polski bukmacher Totolotek oferuje opcję polecenia znajomych

Bonus 70 PLN za polecenie znajomemu Totolotka

Gdy już skorzystamy z powitalnej oferty i to co najlepsze będziemy mieli za sobą – pozostaje pytanie czy jest jeszcze coś na czym można w Totolotku zarobić niekoniecznie poprzez obstawianie zakładów za własne pieniądze? Okazuje się, że jest i to na całkiem niezłych warunkach.

O czym konkretnie mowa? O programie polecającym, dzięki którym można zarobić 70 złotych bonusu (który wystarczy obrócić tylko jeden raz po kursie 2,00) za każdego znajomego, którego uda się nam zachęcić do założenia konta w serwisie i wykazania się niewielką aktywnością. W praktyce wygląda to tak, że aby zaliczyć skuteczne polecenie trzeba wysłać znajomemu zaproszenie z poziomu własnego konta – w zaproszeniu tym będzie link do formularza rejestracyjnego na stronie www.totolotek.pl, z którego osoba polecana musi się zarejestrować aby system prawidłowo sparował polecającego i polecanego.

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie osoba polecona musi zdeponować przynajmniej 200 złotych i zagrać przynajmniej jeden kupon o kursie 2,00. Zakładając, że znajomy rejestruje się w zakładach bukmacherskich Totolotek ze względu na atrakcyjny bonus startowy z którego tak czy owak chciał skorzystać to warunek ten spełnia się niejako automatycznie przy okazji wypełniania wymogów związanych z bonusem powitalnym. Jeśli oba te kroki zostaną wypełnione polecający otrzyma za skuteczną rekomendację bonus o wartości 70 złotych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Biorąc pod uwagę fakt, że Totolotek nie nakłada póki co żadnych limitów na to ile osób może zostać poleconych przez jednego gracza program partnerski staje się dobrą alternatywą na szybki i relatywnie łatwy do osiągnięcia zarobek, z czego coraz większa liczba dotychczasowych graczy chętnie zaczyna korzystać.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniPopularne systemy bukmacherskie
Następny1200 złotych w bonusach na start od forBet
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.