Wszystkie legalne polskie firmy bukmacherskie z roku na rok proponują swoim zarejestrowanym użytkownikom coraz atrakcyjniejsze propozycje. Duża konkurencja na tym rynku sprawia, że firma bukmacherska, która chce zyskać szerokie grono oddanych graczy, musi inwestować w rozmaite usługi i technologie wpisujące się w potrzeby i oczekiwania użytkowników. Jedną z ciekawych propozycji są na przykład transmisje live. Na czym dokładnie polega ta usługa oraz którzy bukmacherzy mają ją w swojej ofercie? Na to pytanie odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

mecze na żywo u bukmacherów
Legalne mecze online w zakładach bukmacherskich w Polsce

Transmisje live to strzał w dziesiątkę dla bukmacherów

Każdy bukmacher, który chce zdobyć szerokie grono zawodników, musi mocno inwestować w rozmaite usługi dedykowane swoim graczom. Mowa tutaj na przykład o wysokości kursów, bonusach powitalnych, dostępnych wydarzeniach czy możliwościach technicznych strony internetowej danego bukmachera. Od pewnego czasu jedną z funkcjonalności, którą coraz częściej stosują wszystkie firmy bukmacherskie, jest live streaming.

Live streaming to transmisje na żywo z wydarzeń sportowych, które można obstawiać u danego bukmachera. Ta funkcja pozwala graczom na to, aby śledzili na żywo obstawione przez siebie spotkania – zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach mobilnych. Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie transmisje na żywo? Sprawdźmy to. 

bonus bez wpłaty od bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie transmisje na żywo?

Na ten moment transmisje na żywo dostępne są jedynie u czterech internetowych bukmacherów. Sa to Polski bukmacher STS, eFortuna, Betclic i Forbet. Poniżej poświęcamy kilka słów na temat transmisji na żywo w Fortunie oraz w STS. Która z nich oferuje swoim typerom mecze na żywo na najwyższym poziomie? 

Mecze online u bukmachera Fortuna

Fortuna to firma bukmacherska, która jest jednym z liderów na polskim rynku zakładów bukmacherskich pod względem innowacji. W jego ofercie na stronie www.efortuna.pl znajduje się bardzo wiele wydarzeń – zarówno na mecze piłki nożnej, tenisa, snooker, hokej, koszykówkę, siatkówkę oraz rozgrywki e-sportowe. Jego oferta jest naprawdę mocno zróżnicowana, dzięki czemu bukmacher Fortuna cieszy się naprawdę bardzo dobrą opinią wśród wszystkich typerów. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakość transmisji na żywo oferowana przez firmę bukmacherską Fortuna stoi na naprawdę bardzo przyzwoitym poziomie. Wszyscy typerzy, którym zależy na wysokiej jakości obrazu, z pewnością nie będą zawiedzenie. Aby móc oglądać transmisje na żywo w Fortuna, trzeba mieć dodatnie saldo na koncie oraz kupon zagrany maksymalnie 7 dni wstecz. 

Transmisje na żywo u bukmachera STS

Jedną z firm, która rywalizuje z firmą bukmacherską Fortuna pod względem transmisji na żywo, jest bukmacher STS. Ilość dostępnych transmisji na stronie www.sts.pl, a także ich jakość stoi w tej firmie bukmacherskiej na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Każdy gracz, któremu zależy na wysokiej jakości transmisji, również nie będzie miał powodów do narzekania. Jedynym minusem jest fakt, iż na komputerach stacjonarnych nie ma trybu pełnoekranowego. 

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniObstawianie zakładów bukmacherskich dla początkujących typerów
NastępnyBukmacher Superbet opinie zawodowych typerów
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.