Bukmacherzy przygotowują dla graczy bardzo urozmaiconą ofertę. Można grać nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny – moglibyśmy wymieniać tak jeszcze bardzo długo. Swobodnie można również typować rozmaite wydarzenia polityczne, ze świata filmu, muzyki, szeroko rozumianej rozrywki. Niektóre firmy hazardowe oferują także wirtualne sporty. Podobnie jak świecie rzeczywistym, tutaj także króluje piłka nożna. Dzisiejszy artykuł opisze to wszystko od stóp do głów. Dowiecie się, jak to wszystko wygląda w praktyce i czy warto stawiać pieniądze na takie dyscypliny.

wirtualne sporty u bukmacherów
Wirtualne sporty w ofercie zakładów bukmacherskich online

Ile trwa sezon?

W świecie rzeczywistym sezon piłki nożnej trwa minimum kilka miesięcy. Wszystko zależy od ligi. W Polsce rozrywki startują w lipcu, a kończą się w maju albo czerwcu. W Anglii Premier League rozpoczyna zmagania w sierpniu. To jednak pokazuje, że toczą się one przez minimum kilka miesięcy. Natomiast wirtualna piłka nożna to okres zdecydowanie krótszy. Tutaj wszystko zależy od regulaminu danego bukmachera, w Betclic trwa on krócej niż w STS czy Fortunie. Na pewno jednak nie jest tak, że pojedynczy mecz będzie trwał 90 minut plus czas doliczony. Taka potyczka może być rozegrana kilka, kilkanaście razy szybciej. Zdecydowanie szybciej można poznać także mistrza Polski, drużyny, które zakwalifikowały się do europejskich pucharów.

To opcja dla ludzi, którzy są stosunkowo niecierpliwi. Lubicie ten sport? Nie macie jednak zamiaru czekać do soboty lub niedzieli, kiedy meczów jest generalnie najwięcej? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na wirtualne sporty. Taka piłka nożna to rozgrywki od poniedziałku do niedzieli włącznie, od rana do wieczora. Bez wątpienia bardzo szybko można zarobić dodatkowe pieniądze. Trzeba jednak uważać, aby równie szybko ich nie stracić.

bukmacher betclic w polsce
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny na cashback 510 PLN

Co można typować w sportach wirtualnych?

Legalni bukmacherzy w Polsce są bardzo uniwersalni na tym polu. Ich oferta jest urozmaicona. Jeśli chodzi o zwykłe mecze piłki nożnej, to można typować, kto wygra, jak dużo padnie goli, kto strzeli gola itp. Zakładów jest całe mnóstwo. Niewiele gorzej pod tym względem wyglądają sporty wirtualne. Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, żeby użytkownicy mieli co grać. Nie jest zatem tak, że można typować wyłącznie, kto wygra konkretny mecz. Tych zakładów jest bardzo dużo. Choćby ze względu na to cieszą się one coraz większą popularnością. Ludzie doceniają nie tylko fakt, że cały sezon jest rozgrywany po prostu błyskawicznie. Dodatkowo ilość zakładów także budzi wyłącznie pozytywne odczucia.

Można typować triumfatora spotkań, drużynę, która wygra pierwszą połowę. Spokojnie możecie zagrać, czy oba kluby strzelą minimum po jednej bramce w potyczce. Na pewno znajdziecie takie warianty, które wam się spodobają. Ogólnie oferta jest bardzo zbliżona w porównaniu do meczów rzeczywistych.

Czy opłaca się obstawiać wirtualne sporty?

Na pewno trzeba być bardzo ostrożnym. Tak samo trzeba się do wszystkiego dobrze przygotować. Jedni uważają, że to kolosalna strata czasu. Trzeba jednak pamiętać, że legalnie działający bukmacherzy nie mogą sobie pozwolić na żadne przejawy nieuczciwości. Wszystko jest kontrolowane. Takie mecze oczywiście nie odbywają się naprawdę. Można je śledzić jednak na ekranie swojego komputera przenośnego, stacjonarnego. Innymi słowy, nie są robione żadne wałki, przynajmniej chcemy wierzyć, że tak właśnie jest. Zresztą, są osoby, które wygrywają na takich zakładach naprawdę stosunkowo dużo gotówki. Czy opłaca się jednak grać w wirtualne sporty w dłuższej perspektywie?

Chyba nie opieralibyśmy całej swojej strategii tylko na tym. Od czasu do czasu można spróbować czegoś innego, czegoś zdecydowanie bardziej oryginalnego. Jeśli jednak podchodzicie do tego wszystkiego maksymalnie poważnie, to największe stawki powinny być wykładane na stół tylko wtedy, kiedy typujecie prawdziwe mecze piłki nożnej. Choćby dlatego, że łatwiej jest znaleźć rozmaite informacje na ten temat.

Jaka strategia będzie odpowiednia?

Tak czy owak do typowania piłki wirtualnej trzeba się właściwie przygotować. Na pewno należy zastanowić się, jak dużo pieniędzy chcecie przeznaczyć na takie dyscypliny. Osobom początkującym radzimy, aby zbyt mocno nie szarżowały jednak w tym temacie. To kompletnie niepotrzebne. Szczególnie, jeśli wcześniej nie mieliście do czynienia z takim typowaniem. Na samym początku dobrze jest do wszystkiego podchodzić spokojnie, na dużym luzie. Stawiajcie za małe stawki, aby sprawdzić, czy dobrze Wam idzie. Dopiero potem można wejść na nieco wyższe obroty. Tutaj także powinna być dobrana strategia biorąc pod uwagę stawki oraz kursy.

Wszystko musi być ze sobą właściwie połączone, aby koniec końców okazało się, że rzeczywiście wygraliście pieniądze na wirtualnych sportach. Możecie grać płaską stawką, podwajać w przypadku niepowodzenia na poprzednim etapie itp. Opcji jest dużo, dlatego dobrze jest zastanowić się, żeby jak najbardziej zwiększyć swoje szanse na wygrywanie gotówki. Jeśli wszystko będzie przemyślane, to będziecie wygrywać także na wirtualnych sportach.

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniFormy płatności u polskich bukmacherów internetowych
NastępnyBetfan to dobry bukmacher online? Jakie są opinie graczy?
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.