Chcesz kiedyś być zawodowym typerem i wygrywać w zakładach bukmacherskich duże pieniądze? Interesuje Cię taka właśnie przyszłość? Większość uważa, że to jeden z najlepszych zawodów na świecie. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że to wszystko wcale nie jest takie proste, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka…

ile wygrywają pieniędzy zawodowi typerzy
Zawodowi typerzy – co obstawiają i ile wygrywają pieniędzy?

Bardzo duża wiedza na temat danej dyscypliny

Co potrzeba, by być zawodowym typerem? To na pewno gigantyczna wiedza na temat konkretnej dyscypliny. Osoby, które myślą, że bycie profesjonalnym graczem to jedne wielkie wakacje są w sporym błędzie. Taka osoba jest pod ciągłą presją. Tak naprawdę do końca nie wie, ile zarobi na koniec miesiąca. I czy w ogóle coś zarobi, ponieważ czasami zdarzają się (nawet najlepszym) miesiące na minusie… Aby było ich relatywnie jak najmniej, trzeba posiadać bardzo dużo wiedzy. Od razu chcemy podkreślić, że nie można grać wszystkiego, co wpadnie nam pod rękę. Taka postawa tak naprawdę do niczego dobrego nie doprowadzi…

Zawodowi typerzy skupiają się tylko na jednej, ewentualnie dwóch sportach. Dlaczego? Pamiętaj, że bukmacherzy to nie są pod żadnym względem instytucje charytatywne. Takim właśnie podmiotom zależy na tym, by wyciągnąć od Klientów (oczywiście w uczciwy sposób) jak najwięcej pieniędzy… Należy podkreślić, że firmy bukmacherskie zatrudniają zatem prawdziwych ekspertów. Po to, żeby kursy były wystawione prawidłowo. Coraz rzadziej można natknąć się na jakiekolwiek pomyłki na tej właśnie płaszczyźnie. Nic zatem dziwnego, że zatrudniane są wykwalifikowane osoby. To fachowcy, którzy dbają o interesy swoich pracodawców. Takie osoby doskonale znają się np. na polskiej piłce nożnej.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zatem chcesz skutecznie rywalizować z bukmacherami i wygrywać duże pieniądze, to nie możesz odstawać. Musisz bardzo dobrze znać się na konkretnym temacie. Jeśli dyscyplina jest rozległa, to warto skoncentrować się np. na konkretnej lidze. Chodzi m.in. o Premier League, Primera Division itp. Czasami dyscyplina jest pod tym względem, kolokwialnie pisząc, łatwa do ogarnięcia. Chodzi m.in. o popularne w naszym kraju skoki narciarskie. Wtedy swobodnie można typować wszystkie zawody w ramach tego sportu. Istotne jest jednak to, by grać tylko wtedy, kiedy nie brakuje Wam sporej wiedzy w obrębie konkretnej dyscypliny.

Systematyczne poprawianie swoich kwalifikacji

Sama wiedza to nie wszystko. W tej branży człowiek uczy się całe życie. Na pewno zatem nie można poprzestawać na laurach. Jeśli chcesz być zawodowcem, to musisz nastawić się na regularne poprawianie swoich kwalifikacji. Nie może Ci do tego zabraknąć motywacji. Nawet, kiedy będziesz wygrywał sporo gotówki. Pamiętaj, że zawsze można bowiem grać lepiej. Np. w piłce nożnej nie można opierać się na tym, co było kilka lub kilkanaście lat temu. Ta dyscyplina mocno ewoluuje. Nie tylko chodzi o styl gry, ale także o przepisy. Kilkanaście lat temu mało kto sądził, że powstanie coś takiego, jak VAR. Teraz ludzie nie wyobrażają sobie ważnych potyczek bez tej konkretnej technologii… To nie wszystko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zmieniają się piłkarze, trenerzy. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie do pomyślenia było, że Lionel Messi będzie sam chciał odejść z Barcelony. Mało kto spodziewał się, że na linii piłkarz – klub będzie toczyła się aż tak duża wojna. Te przykłady jednoznacznie pokazują, że nie można stać w miejscu. Należy systematycznie poprawiać swoje wiadomości. Trzeba być ze wszystkim na bieżąco, aby mieć po prostu jak największe szanse na regularny zarobek w zakładach bukmacherskich.

Umiejętność zarządzania budżetem

Dla typerów to bardzo ważna kwestia. Eksperci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak należy to robić. To zaś jedna z najważniejszych umiejętności. Każdy powinien mieć świadomość, że od tego zależy, czy koniec końców będziemy, w miesięcznym rozrachunku, wychodzić na plus, czy jednak niekoniecznie. O czym powinno się zatem tutaj pamiętać? Przede wszystkim należy zastanowić się, jak dużo gotówki przeznaczyć na grę. Nie można wydawać całej wypłaty, czy mamony na czynsz, rachunki itp. Oczywiście, na zakładach bukmacherskich można pomnożyć swoje oszczędności.

bukmacher betfan oferta zakładów online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Warto jednak od samego początku grać rozsądnie. Wydaj na zakłady bukmacherskie zatem tylko tyle pieniędzy, ile rzeczywiście na dany moment jesteś w stanie. Zastanów się, ile możesz ewentualnie przegrać bez poważnych konsekwencji. Oczywiście, wcale tak się finalnie nie musi zdarzyć. Trzeba jednak zakładać czarny scenariusz. Warto również ustalić sobie limity. Tak, żeby wiedzieć, za ile można zagrać w danym tygodniu, miesiącu itp. Nie powinno się też obstawiać zakładów za całość zgromadzonego kapitału. Zawodowi typerzy wiedzą, że gra się za maksymalnie kilka procent posiadanych w tym momencie środków.

Obstawianie odpowiednią strategią

Ważną jest także strategia na grę. Bez odpowiedniej taktyki trudno będzie sukcesywnie pomnażać swoje oszczędności. Nawet, jeśli ktoś naprawdę dobrze zna się na konkretnej dyscyplinie. Do wyboru są rozmaite strategie. Żadna nie daje 100% gwarancji, że będzie efektywna. Nie można jednak być bez żadnej strategii, to prosta droga do bankructwa. Nie lekceważ tego aspektu. Trzeba na pewno zastanowić się, jaka strategia będzie odpowiednia (biorąc pod uwagę liczbę spotkań na kuponie, grane kursy itp.).  

0 / 5. Ocen: 0

PoprzedniOferta zakładów na NBA u Polskich bukmacherów online
NastępnyDarmowe promocje bukmachera STS na rok 2021
Obstawianie meczów przez internet można u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy online oferują możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych łącznie z esportem i sportami wirtualnymi.